Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik módszer a leghatásosabb...

Melyik módszer a leghatásosabb striák kezelésére?

Figyelt kérdés

Súlyzózás miatt, túl gyorsan megnőtt az izomzatom, ezért striák alakultak ki a hónaljamnál az elülső részen, és bicepsz felső részén is mindkét oldalon, sűrű, elég csúnyán néz ki, 3 hónapja alakultak ki kb., de nem foglalkoztam vele, mivel nem tudtam, hogy mik ezek piros csíkok, azt hittem maguktól elmúlnak majd, hát tévedtem.

Érdemes mezoterápiás vagy egyéb orvosi beavatkozásra beruházni vagy ezek csak hitegetések, pénzlehúzások?

Eddig Milupa krémmel kentem be magam 2 napja kezdtem.


2010. okt. 7. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ellene mit tenni, idővel kifehérednek de mindig is fognak látszani. Nekem is voltak gyúrás miatt, azok már halványultak, a hízás miattiak viszont még rózsaszínűek.
2010. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én már próbáltam a Milupa és az Avon krémet,nem használ semmit! sajnos,én ezt a kérdést már százszor kitettem de senki nem tudja rá a választ..:S,nekem a hirtelen növekedéstől lett..:S

egy tini lány

2010. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem se akar javulni a Milupától, viszont észrevettem, hogy a combomon is van pár stria, amelyek teljesen kifehéredtek és alig látszódnak, lehet, hogy csak idő kérdése mire magától kifehéredik ;)
2010. okt. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!