Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb módszer a...

Mi a leghatásosabb módszer a másnaposságra? Úgy érzem helyből meghalokXD

Figyelt kérdés
Fej a fejem, hányingerem van, szédülök...
2010. ápr. 4. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor feküdj és ne a monitort bámuld.
2010. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokkal viccesebb lenne, ha nem helyből, hanem nekifutásból halnál meg...:)
2010. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aszpirin, koffein, és egy kis keksz. :)
2010. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg az alvás. xd
2010. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nah, én hallod szabályosan haldoklok másnaposan, részegen még sose köszönt vissza semmi, na de másnap... Nekem szó szerint semmi se használ, csak egész nap fetrengek az ágyba. Elvileg, amúgy azért vagyunk szarul, mert az alkohol kivonta a szervezetből a cukrot, meg a vizet, szóval igyál valami rostos üdítőt, vagy kólát, ha fel bírsz kelni egyáltalán (nekem azzal szokott a baj lenni):P Meg már van, ahol lehet kapni olyan gyógyszert, amitől elmúlik a másnap. Na de nekem itt a "tanyán"... :)
2010. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az edzés segít MINDIG. Voltam annyira másnapos, hogy nem bírtam állva maradni, de beestem a két buszmegállónyira lévő edzőterembe, és felpattantam a futópadra... Ahhoz képest, hogy alig tudtam odavonszolni magam, és úgy éreztem, menten meghalok, összeesek, a futópadon 5 perc lassú után emeltem a tempót, másfél óra elteltével meg jobban éreztem magam, mint újkoromban.

Először ezt kényszerből kellett megtennem (tesiórát teljesítettem edzőteremben, és hát előtte este begörbítettünk...), de mióta ezt megtapasztaltam, másnaposan reggel hétkor irány a futópad.

Nekem ennél jobban semmi nem vált be.

2010. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze rengeteg víz közben.
2010. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Lemaradt az, hogy igyál meg egy sört, ha rá bírsz egyáltalán nézni...
2010. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
jujj, nekem ha futni kéne olyankor... Amúgy is annyira ver a szívem olyankor, tuti leállna, ha meghajszolnám.
2010. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha sört kéne innom, meghalnék...:D a vizet nem bírom meginni, mert vissza akar jönni. A felkeléssel itt is probléma van, főleg, hogy fekve is szédülök...:D Magamba erőltettem egy kis hideg kólát, de nem esett jólXD legszívesebben hánynék, de nem tudok...XD Köszi a válaszokat, amúgy tényleg jó, hogy nem nekifutásból vagyok szarul...:D
2010. ápr. 4. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!