Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Toxoplazmózissal kapcsolatban...

Toxoplazmózissal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Akinek volt benti cicája (az enyém néha ki szökik ) ki is szoktam vinni pórázon, azután le mosdatom mindig. Ti nem tartottatok, hogy meg fertőződtök?

Figyelt kérdés

Voltam már szűrésen, az eredmény még nem jött meg.

Az allatorvos azt mondta, hogy nem kell a cicát szűrni mert minden cicát pozítívnak kell tekinteni,meg, hogy ha negatív lesz nekem az eredmény a cicára rá se nézzek... Hát elég nehéz mivel benti cica.... Hogy kerüljem el, ha bent van?



2023. ápr. 3. 17:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
18%
passzold el a macskát
2023. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem igazán lenne könnyű, soha nem passzolnám el... Nagyon maximum, hogy az udvarra tenném ki.... De még azt is nagyon nehezen.
2023. ápr. 5. 14:03
 33/41 anonim ***** válasza:
39%

Sztem ne félj figyelj oda most megjobban,kerüld az almot meg a nyalogatást simogatást.

Másnak is volt macskája,csak nem lesz baj

2023. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
37%

ja végülis ha elkapja, jobb esetben elvetél, vagy ő is belehal, rosszabb esetben kijord egy súlyosan fogyatékos gyereket akit egész életében gondozhat.

Ki kell rakni a macskát a házból, ez nem játék.

2023. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Sajnos a fajtiszta macskák nem így működnek, hogy csak úgy ki rakom.... Igazából csak az érti akinek a macska teljesen a szívéhez nőtt!!!

Persze a gyerek meg fontosabb...

2023. ápr. 5. 19:14
 36/41 anonim ***** válasza:

Nincs olyan macskás barátotok, aki kosztpénz fejében át tudja venni a macskát?

Barátaink azt csinálták, majd kesőbb visszabették magukhoz.

2023. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Jajj akinek nem.macskája van hanem kutyája az kidobta?

Istenem..

2023. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, hogy vagy csaladtagnak a 9 hónapra el helyezem.... Persze utána azonnal vissza venném.... De hát ez is rosszul hatna rá.
2023. ápr. 5. 21:31
 39/41 anonim ***** válasza:
Ha nem.akarod odaadni akkor.vigyázt nagyon.Ehnyi mást senki nem.tud mondani
2023. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#38: Szerinem kocsit tévedésben élsz. Nem a macska ragaszkodik hozzád, hanem te ragaszkodsz hozzá.

A macska oda megy ahol enni kap, és meleg van.

Ez nem kitya, akinek van egy kitüntetett gazdája, akit maga felett állónak elfogad.

2023. ápr. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!