Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Toxoplazmózissal kapcsolatban...

Toxoplazmózissal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Akinek volt benti cicája (az enyém néha ki szökik ) ki is szoktam vinni pórázon, azután le mosdatom mindig. Ti nem tartottatok, hogy meg fertőződtök?

Figyelt kérdés

Voltam már szűrésen, az eredmény még nem jött meg.

Az allatorvos azt mondta, hogy nem kell a cicát szűrni mert minden cicát pozítívnak kell tekinteni,meg, hogy ha negatív lesz nekem az eredmény a cicára rá se nézzek... Hát elég nehéz mivel benti cica.... Hogy kerüljem el, ha bent van?



2023. ápr. 3. 17:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy az, akinek a kislánya a földben turkált majd hozzáért az almához és megetette veled?
2023. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=DGtpTEskboI&ab_channel=Z%C3%..


Inkább nézd meg ezt és nyugodj meg...

2023. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
64%

Én csak annyit tudok javasolni, hogy nézd meg a zallatorvos YouTube videóit a témában.


Ha régóta meg van a cica(és jelenleg is egészséges), akkor bőven elégnek kell lennie annak, hogy nem te takaritod az alomtálcát, rendesen mosod a kezed/fertőtleníted és ha olyan tárgyhoz kell nyúlod, ami szintén szennyeződött földdel(zöldségek, gyümölcsök) azokat is alaposan megmosod.

2023. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Meg néztem már minden lehetséges videót, véleményt kommentet. A vélemények megoszlóak. A cica 7 hónapja van nálunk, velünk is alszik...

Az alom tálcát igyekszem kerülni...

2023. ápr. 3. 17:59
 5/41 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha a linkelt videót megnézted volna, nem lenne kérdésed.
2023. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
64%

A kakára kell vigyázni egyébként semmi bajod nem lesz.

Hozzá vsgy már szokva,de moslt ne nyalogasson neszeretgesd..

Majd vigyázz ráne feküdjön a pici fejére

2023. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót 🙂

De ha azt mondja nekem az állatorvos, hogy rá se nézzek a macskára ha negatív az eredményem, picit elbizonytalanodtam.


Köszönöm a válaszokat 😊

2023. ápr. 3. 18:22
 8/41 anonim ***** válasza:
20%

Engem megkapott a kutyám terhesen meg seb se lett és tetanuszra küldött avedőnő.

Kiis nevettekna sürgősségin :D

Néha amugy túlparáztatanak..

2023. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van 😊

Valamin mindig idegeskedni kell... 😪

2023. ápr. 3. 18:47
 10/41 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is benti cicám volt. Én szimplán kiszoktattam. Nem voltam és nem vagyok hajlandó a gyerekem egészségét veszélyeztetni. Neki sokkal jobb kint. Én meg sokkal nyugodtabb vagyok itt bent. Bemászkált az ágyunkba a konyha asztalra. Nem éreztem biztonságban a kicsit. És mikor megszületik, sem szerettem volna, hogy a macska ráfeküdjön, megkarmolja, esetleg a baba belemásszon az alomba. Hideg ráz ha belegondolok. Jól megszokta kint, nem kóborol, mellesleg kint lakunk az isten háta mögött, nincs erre autóút, vagy forgalom. De le lehet pontozni nyugodtan a szívtelen állatkínzót 🙂🙂🙂
2023. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!