Mitől lett ilyen? A kemoterápia az oka?
Egyik ismerősömnek rosszindulatú bőrrákja van.
Kemoterápiás kezelést kap.
Szinte kétszeresére nőtt,dagadt a feje,álla,nyaka.
Ez a kemoterápia mellékhatása,vagy a betegség súlyobbodása lehet?




válasza:



válasza:Azt hogy egy pontra irányítják
Nekem csontvelő transzplantációm volt és 5 napig kaptam kemót az célzott volt ami csak a hibás csontvelő t és a fehérvérsejteket irtotta ki de a többi szervnek nem okoz különösebb problémát
Kapcsolódó kérdések:
Sziasztok, holnap után megyek biopsziara, van egy nagy csomó a lagyekomnál, tobb mint valószínű hogy daganat, csak hat nyilvan kell bővebb kivizsgálás. felek hogy megfogok halni, felek a kemotol, felek hogy soha nem lesz mar olyan az eletem mint most. A csomo...
Sokáig tartott a hányinger? Milyen volt a közérzetetek? Megköszönném, ha írnátok a rövid- és hosszú távú mellékhatásairól!
16 éves vagyok, tavaly majdnem 6 hónapig kaptam kemoterápiás kezelést, mivel limfómám volt. November elején fejeződött be a kezelésem, szóval lassan egy éve, azóta tünetmentes vagyok. A héten voltunk kontrollon, nem volt semmi baj, de viszont az orvost elfelejtettem...
Nem találtam sajnos a neten.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





