Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérő, gyakran vérző,...

Visszatérő, gyakran vérző, enyhén kitüremkedő aranyérre van vény nélkül kapható tabletta/kenőcs/kúp? Ha igen, melyik vállt be nektek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, ezzel küszködök. Kiskoromban több problémám is volt odalenn, akkor az orvos azt monda "majd elmúlik". Azóta hol visszatér, hol elmúlik. Az utóbbi héten azonban jobban kitüremkedett, mint szokott. Mit ajánlotok rá?

2023. ápr. 5. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reparon kúp, kenőcs, Sperti, Detralex. Ezek jók. Meg egy proktológiai látogatás.
2023. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem találtam női proktológust, férfihoz pedig nem megyek:(


Általában el szokott múlni, most viszont jobban kijött.


Nőgyógyász nem tud ebben segíteni?

2023. ápr. 5. 22:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb, kenőcs, vagy kúp?
2023. ápr. 5. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyulladásra vannak ezek a krémek, külsőleg ebből nálunk a Hemorid vált be. Ha belső akkor kúp, erre nem tudok márkát írni. E mellett ha fáj akkor szedhetsz még Detralex-et is, az egy tabletta. Sokan ezek kombójára esküdnek.

Arra vigyázz hogy ne legyen szorulásod mert attól rosszabbodnik, ezért kell rostosat enni hogy rendszeresen tudj menni wc-re.

Ha majd komolyabb problémát okoz akkor érdemes megint elmenni az orvoshoz vele.

2023. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utánajárok a tablettának, ha nem akadályozza a fogamzásgátlómat, azt is veszek.
2023. ápr. 5. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez nem a nőgyógyász szakterülete. Én múltkor egy idősebb 60-as orvoshoz mentem ezért nem voltam zavarban. Kedves volt, még viccelődött is hogy oldja a feszültséget. Hidd el ők egy nap sokat látnak, ciki. Én arra gondoltam hogy az egészségem fontosabb. Túlestem rajta és nem bántam meg.
2023. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

1es vagyok. Komolyan mondom, 3mp volt a vizsgálat. Annyira kibírhatatlannak érzed? Ezt komolyan kérdezem,nem cseszegetésből!

1 ujjal vizsgált meg a doki.

Semmi se volt.

Ne félj tőle.

2023. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem kibírhatatlan, ha férfi.
2023. ápr. 5. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Hillvital- Aurumflex balzsam. Ez természetes összetevőjű, azért jó.
2023. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!