Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrdaganatom/bőrrákom lehet?👇

Bőrdaganatom/bőrrákom lehet?👇

Figyelt kérdés
Pár hónap alatt sok anyajegy jelent meg a testemen,ami nem szabályos kör alakú.Van a hátamon 3 nagyobb,az egyik kidudorodott,van egy a fülem mögött, ami sima bőr színű volt,most pedig barna,vannak olyan anyajegyek aminek a színe és a mérete is megváltozott.A lábamon felfedeztem egy vörös foltot ami tegnap még nem volt ott,olyasmi,mint egy vörös anyajegy.Kérünk bőrgyógyászhoz időpontot,de kíváncsi vagyok,mit gondoltok.Nem tudom mennyire számít,de 15 éves vagyok és amit megbántam,hogy nem nagyon használtam naptejet/fényvédőt nyáron.
2023. ápr. 7. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy az lenne ilyen fiatalon. Különösen nem ennyi. Ha sok évig, rendszeresen ezt csinálnád nyaranta, akkor lehetne inkább ilyen gond. Ilyesmik barmikor kialakulhatnak, van aki hajlamosabb rá van aki kevésbé.
2023. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet.

Napoztal, Mo-on v kulfoldon, es pont most, az utobbi par honapban?

Ha lefotozod azokat kozelrol, akkor majd, a fotok alapjan, meg fogom tudom mondani, hogy mi azoknak a neve, es hogy artalmatlanok-e azok, vagy nem. De, persze, menjetek el egy borgyogyaszhoz is!

2023. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!