Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szédülök, ha veszek be...

Hogyan szédülök, ha veszek be Dedalont?

Figyelt kérdés
Autóba nem vagyok rosszul. Viszont a buszban igen. Mindig veszek be előtte Dedalont. A rosszullét az nem lesz, viszont nagyon szédülök utána. Állítólag a Dedalon szédülésre is van. Akkor ez most hogyan is lehetséges?

2023. ápr. 15. 18:13
 1/2 anonim válasza:

Valósínűleg autóban azért nem vagy rosszul,mert látod az utat, míg buszban inkább csak a ringatózást érzed.

Hasonlóan vagyok én is, vagyis ha elöl ülök, vagy én vezetek, akkor semmi bajom,de egy hintázó gyerek, vagy lövöldözős játék látványától is pár perc után elszédülök .

2023. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy mivel utazom,amint lehajtom a fehem hogy ránézzek a telefonra,egyből jön a hányinger és a rosszullét.
2023. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!