Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Részletek...

Mit csináljak? (Részletek lent...)

Figyelt kérdés

Holnap reggelre szeretnék magamnak hányást vagy hasmenést, mivel nehéz nap lesz a suliba.

A neten vettem valami kínai hashajtó teát, mert amikor a nővérem itta egész nap ment tőle a hasa.

Hashajtó tea és mellé banán + sprite mennyire lehet durva?

Vagy a gyógyszertárban vettem keserűsót, az jobban meghajt?

Megköszönöm ha írtok pár megoldást, mert elég zűrös lesz az nap és jó lenne valami kézzelfogható indok...



2023. ápr. 16. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bazd szét ezzel a napod
2023. ápr. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de állandóan látom ezeket a kiírásokat, hogy "nehéz napom lesz, az egyedüli megoldásom a hasmenés". Készülj fel hamarabb az elvárásokra az iskolában. Mindenkinek vannak rossz napjai, sőt hetei is. Munkahelyen is ezt fogja tenni az emberek zöme, ha véletlenül is kapnak az átlagnál több elintéznivalót?


Jobbulást és kitartást!

2023. ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nőj fel, mert pl a melóban ezt bejátszod, kirúgnak.
2023. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj kezeltesd magad, folyamatosan ilyen barom kérdéseket teszel fel
2023. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de inkább szenvedsz a wc-n és kockáztaszt egy esetleg kiszáradást mint hogy bemenj suliba?

Én pl 6kor keltem es most értem haza(8:24kor) ennél nehezebb napod nem hiszem hogy lehet(és en is suliba járok +egyéb elfoglaltságok)

Es inkább tanulj minthogy törnek tedd magad egy durva hasmenséssel/hasmenésekkel

2023. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végül kihagytam a napot , nagyon durván megfosatott a kínai hashajtó tea, egész nap csikart a hasam és a WCn ültem, de legalább az orvos kiírt a hétre :))
2023. ápr. 17. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyire nem érdekel az iskola? Gratulálok, remélem az eredményed elérésével nagyon boldogan és büszkén érzed magad.

Komolyra fordítva a szót, most nem esne jobban az, ha a dolgozatok miatt éreznéd magad büszkén, hogy végre túlestél rajtuk, és jól is írtad meg őket? Azt tudod-e, hogy így is úgy is be kell őket pótolnod, csak max. egyszerre többet a kelleténél? Nem kell bújni a könyvet egész nap alatt, de ez már túlzás, amit éppen csinálsz.


Nem akarok negatívoskodni és anyáskodni, de ez nekem már szégyen lenne.

2023. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még azt írja ":))"
2023. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele,jobb túlesni a dolgokon,mint elkerülni azokat.Szerintem sem érdemes egy nehéz iskolai nap miatt az egészséget veszélyeztetni.Annak idején,ha ilyen napom volt az iskolában,nem menekültem el a felelés és a dolgozatok elől.Teljesen nyugodtan álltam a dolgokhoz.Függetlenül az aznapi eredményektől a nehéznek tűnő iskolai nap is kellemesen telt számomra.
2023. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok annak a híve, hogy a nehéz nap elöl meneküljek, de ezen a kérdésen elcsodálkoztam. Lehet én vagyok idióta, de miért kell ténylegesen megfosatnod/hánytatnod magad? Írsz a tanárnak, hogy

"Kedves Tanárnő! A mai napon nem tudok részt venni az órákon, mert emésztési gondjaim vannak. Csatolva küldöm a képeket az eddigi hasmenéseimről. Üdv., Juli"???

Nem kötözködés, csak tényleg nem értem, miért nem mondod csak simán, hogy hánytál/fostál, miért kell ténylegesen megbetegítened magad?

2023. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!