Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogfüggő vagyok. Milyen...

Drogfüggő vagyok. Milyen vitaminokat/ táplálékkiegészítőket szedjek hogy sokáig megőrizzem az egészségem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 21:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Akkor mi az istenért érdekelnek a vitaminok? Tudod, egy halottnak nincs szüksége rájuk. A saját érdeked hogy leszoksz, vagy sem. Ha leépült aggyal és szervezettel akarsz még pár évig élni, akkor hajrá
2023. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

11-es

valóban paradoxon kissé, de attól, mert valaki drogfüggő, alkoholista vagy gyógyszeres, még érdekelheti az egészsége :)

Én nem egy dohányost ismerek, aki amúgy sportol, egészségesen táplálkozik... ezzel együtt kinyírja a tüdejét azzal a szarral.

2023. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
12, akit valóban érdekel az egészsége az nem lesz se drogfüggő, se alkoholista. Ha napi szinten használ valamilyen szert, akkor tök mindegy hogy vesz be vitamint vagy sem. Attól nem lesz egészségesebb, nem szünteti meg a problémát vele. Hiába táplálkozik egészségesen, ha az alkoholtól, drogtol kijön minden, esetleg összejön egy kis anyagcsere zavar, emésztési probléma, mert kikészül a szervezete a szerektől
2023. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%

13.

látszik, hogy csak könyvekből, filmekből ismered ezt a világot :)

2023. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
14, nekem aztán mindegy, ki hogy teszi tönkre magát. Persze van aki fent már nem tud mit tönkretenni.. :)
2023. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Minél tovább élek, annál tovább tudok drogozni!
2023. máj. 2. 17:22
 17/31 anonim ***** válasza:
Buta vagy! Miért nem abban gondolkozol h ne tedd tönkre magad és környezeted. Sok rejtett belső tulajdonságod van amit a drog elnyom. Ezeket kellene felszínre hozni s élni. Hidd el tovább élsz. Vitaminokkal nem oldasz meg semmit. És ha valamelyik drogtól bekattansz s öngyi leszel?
2023. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Drogok nélkül nincs értelme élni.
2023. máj. 7. 21:00
 19/31 anonim ***** válasza:
Miért gondolod ezt?
2023. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Mert csak a drogoktól vagyok boldog.
2023. máj. 7. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!