Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülői alkalmassági vizsgálat...

Szülői alkalmassági vizsgálat milyen?

Figyelt kérdés

Aki volt már, annak hol csinálták?

Nekünk lesz pszichológus része is. Azt tudom, hogy lesz Taylor meg Rorschah teszt. De mást egyáltalán nem... Ideges vagyok-e vagy félek tőle hát nem is tudom. Sajnos egyenlőre még az időpont sincs meg, csak befizetve van és addig gondoltam kinyomozom valahogy nincs-e bármi, amivel fel lehetne készülni egy ilyenre. Akár rossz példa amiből tanulni lehetne.

Mivel orvos szakértő csinálja a vizsgálatot, ezértvan a kérdés ebben a kategóriában.

Mivel nem találtam leírást meg tájékoztatót de még egy jogszabályt se ezért jól jönne az információ. De esetleg olyan segítség is, hogy ti milyen fentartásokkal mennétek el ilyen vizsgálatra, ami mondjuk kötelező. Csak akkor írjátok meg, hogy van-e már gyermeketek vagy csak tervezitek.



#szakvélemény #orvosszakértő #Szülői alkalmassági vizsgálat
2023. ápr. 21. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A 2 alapműveletet mindenképp tesztelik: etetés, pelenkázás megy-e.

Az etetéshez van egy dinnye, rajta vágva egy lyuk, a dinnye kötélen himbálózik és egy kanállal be kell találni közben a lyukba.

Pelenkázás: egy élő kis polipot be kell tuszkolni egy hálós cekkerbe, hogy egy lába se legyen ki.

:)

2023. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát de most azzal viccelődünk, amivel nem is foglalkoznak..


(Amúgy meg szerintem mindent el tudna mondani már az is egy szülőről, ahogy felveszi a babáját karba..)

2023. ápr. 22. 23:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Na ha esetleg valaki rátalál a kérdésemre és neki is lesz ilyen vizsgálata mivel máe túl vagyok rajata leírom ide, milyen.

8-ra kell menni. Egy órát várni kell a semmire a folyosón. Adnak egy 500 kérdéses tesztet (mmpi teszt), amire hivatalosan 1.5 óra lenne kitölteni, de egész napra odaadják, mert a pszichiáter és a pszichológiai vizsg@latok közti időben van rá idő töltögetni (maximálisan nincs rá semmi idő hogy esetlegesen koncentrálni tudjon bárki is arra hogy mi a kérdés) a pszichológiai rorsach teszt van és egy másik amin vadidegen amerikai emberek portréjairól kell megmondani, hogy szimpi vagy nem szimpi, majd közli a tesztwt csináló ember, hogy na most újra mondjam el milyen benyomásom van aztán harmadszorra is. Az összes ember fotója rusnya és egyik se barátságos nagyon rondák. Na aztán megkérdezik hány emberrel feküdtél le eddig életbe. Aztán azt mondják, hogy huzzál ki vissza a folyosóra. Megint várni kell aztán pszichiátriai vizsgálat közbe másik emeleten másik orvosnál, közbe az mmpi tesztet muszáj folytatni... Közbe a folyosón egy orosz származású fickó 4 börtönőrrel meg egy fordítóval.. Meg két idegen fickó néznek a 2 méter magasságukból az én 160 centimre... Tehát nagyon lehet koncentrálni a fontos tesztre... Aztán a pszichiáter az egy halom fos. Hisztizik, hogy fáj a feje és érezd magad megtisztelve hogy ohaj fogadni az irodájába. Majd közli, hogy fingja sincs az ügyedről ami miatt neki kell csinálni szakvéleményt és tőled várja el hogy regéld el a sztorit pedig neki át lettek küldve a gyámügyi iratok.... Aztán meg kioktat hogy hamár ide kellett jutnod hogy csinaljanak roladegy szakvéleményt akkor biztos is hogy beteg ember vagy és szépen a végeredményként le is ir rólad egy olyan diagnózist amit az életbe le nem mosol magadról aztán normális emberkéntéleted végéig stimuláló gyogyibogyókat szedetnek veled... Ajánlom mindenkinek a szülői alkalmassági vizsgálatot főleg az államit (fizetős ez is). Aki gyogyibogyókat szeretne felirattatni magának. Főleg a gyorskocsi utcába Budá! Gratulálok innen is minden NSZKK-s diplomás nagyokosnak a tehetségükhöz. Így lehet bárkit megalázni papíron legálisan és ellehetetleníteni bármitől. Pl a jogaitól, a munkájátol, merthát ha ez a szakvélemény megvan hogy elmeteg vagy onnantol kezdve alkalmazni se fog egy munkaado se. Köszi. (aki nem érezte az ironiát néhol, miután olvasta a tapasztalatból leírtakat, annak itt jeleznél, hogy vélje felfedezni itt-ott).

jan. 1. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Mégiscsak jobb lett volna az enyém, annak több értelme van.

jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!