Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt halhatok meg...

Mennyi idő alatt halhatok meg túlsúly miatt?

Figyelt kérdés
Alapjában 85 kg voltam egy ideig,utánna lementem 65-re(még a magasságomhoz képest ez is sok)És onnantól csak felfelé ível a szám.Sokszor próbáltam de nem tudok fogyni.Múltkor 108 kg voltam.Remélem minél hamarabb vége ennek mert ez nem élet:D legalábbis én ilyen életet nem akarok.Minden a rohadt evésről szól...
2023. ápr. 22. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a túlsúly nem öl hanem annak a következményei (szívbetegségek, cukorbetegség, emésztőrendszeri betegségek)


Hogy mennyi idő alatt alakul ki az változó. Lehet, hogy nagyon hamar, lehet hogy nagyon későn de az is lehet, hogy kövérség ellenére sosem alakul ki bár az ritka számba megy azért.

2023. ápr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Túlsúly nem fog megölni, ez is marketingfogás hogy a sok agyhalott birka sportoljon meg kondizzon meg vegye a vegán paleo bioszarokat. Egyébként sokkal egészségesebb jókat és bőségeset zabálni mint pl: csülök, tarja, szalonna mint összevissza diétás gluténmentes selejteket. Nekem a nagyapám 94 éves világ életében dagadt volt (130-140 kiló körül) itta a bort literszámra és soha semmi egészségügyi problémával nem küzdött mert boldog volt állandóan.


Elnézem ezt a sok divatfitnessbzit a depresszió meg kieszi a belüket

2023. ápr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keres fel egy endokrinológust?
2023. ápr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!