Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hurkás, nagy a hasam ha...

Miért hurkás, nagy a hasam ha 65-66kg vagyok 178cm magas(16f)?

Figyelt kérdés

Amikor leülök hurkás lesz a hasam és kidagad, ellenben amikor állok még a kockák is látszanak, hogy lehet ez?

89kg-ról fogytam le 63-ra most elkezdtem járni kondizni hogy izmosodjak ezért olyan 66kg körül vagyok. A karjaimon egyáltalán nem látszik hogy zsírosak lennének, rendesen izmosak, a mellemet tudom mozgatni, de hiába edzek hasra, ha leülök olyan mintha újra 89kg-s lennék (testképzavarral és evészavarral is küzdök) de ezt biztosan nem csak képzelem. 16f



2023. márc. 14. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek plötty lesz a hasa, ha leül, ez normális.
2023. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat ha majd kövér leszel, akkor egy nagy sörhas lesz ott, és akkor nem lesznek hurkák.

Vagy húzd ki a derekad mikor ülsz, tartásodnak is jót tesz.

2023. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha leül mindenkinek ilyen...

Felejtsd el a tökéletes pózban beállított és szerkesztett insta képeket mikor lapos hassal, betonfalhoz hasonlító kockahassal ülnek.


Nekem is alacsony a testzsír%-om, kockahas, eres kéz, lényegtelen...

Leülök szar tartással hurkásodik.

2023. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert kövérebb voltál.Lefogytál és kitágult bőr ilyen lesz.
2023. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus helyzet. És nehogy elkezdjél fogyni, meg szálkásítani, mert csak a karodból, lábadból, válladból, izmodból menne le, és a bőrredők ott lennének még 50 kilósan is. Így is kicsit túltoltad már a biciklit.
2023. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!