Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Öngyilkos lennél, ha aszexuáli...

Öngyilkos lennél, ha aszexuális lennél?

Figyelt kérdés
Aszexualitás = szex iránti teljes közömbösség
2023. ápr. 25. 20:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Akkor ?
2023. ápr. 25. 23:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt 3 mondatból senki nem tudja megmondani.
2023. ápr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Hát figyelj, én 20 éves vagyok és aszexuális, 7 hónapja találtam rá az aszexuális kifejezésre és 7 hónapja vallom magam aszexuálisnak. A 7 hónap alatt sosem fordult meg a felemben az amit te írsz. És még 7 hónappal ez előtt sem jutott ilyen az eszembe pedig éreztem, hogy más vagyok mint a többi ember csak nem tudtam, hogy miért pontosan.

Én maximálisan boldog vagyok így is és amúgy különlegesnek is tartom magam emiatt.

Visszatérve a kérdésedre, nem lennék pedig aszexuális vagyok.

Van egy csomó más öröm forrás az életben… nem csak a szex létezik

2023. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 Ezt jó volt olvasni. 💚
2023. ápr. 27. 17:56
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Aszexuális,de homoromantikus férfi vagyok.

Nagyon nehéz ismerkedni, nem is tudom,milyen csoportban,oldalon próbáljam ..

Sajnos tényleg mindent a szexen át ítélnek meg.

2023. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezném a bordélyban a Madamot jár-e érte árkedvezmény..
2023. júl. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Téves a definíciód. Az aszexualitás nem a szex iránti közömbösséget jelenti, hanem azt, hogy semmilyen nemű ember iránt nem vonzódsz szexuálisan. Egyrészt létezik egy csomó másfajta vonzalom, nemcsak a szexuális. Másrészt szexuális vonzalom nélkül is lehet élvezni a szexet, aszexuálisokat is érdekelheti a szex. Harmadrészt pedig elég sok olyan dolog van az életben, amit lehet élvezni, a szex csak egy ezek közül. Nem kötelező mindenkinek pontosan ugyanazt élveznie az életben.
2023. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!