Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 50km ingázás?

Napi 50km ingázás?

Figyelt kérdés
Van egy lehetőség, hogy rokon lakásában nem kellene albérlet díjat fizetni és össze tudnánk költözni barátnőmmel, viszont onnan nekem 50km oda meg 50 vissza minden nap a munkahely kb 45 perc út 2x egy nap. Szerintetek ezt mennyire lehet bírni hosszútávon? Cég elvileg ezzel a 30ft/km támogatással naggyábol le is fedi az üzemanyagot, nekem majd csak olajcsere lesz sűrűbben de még ez is olcsóbb szerintem mintha albérletet fizetnénk itt ahol lakom.

2023. máj. 2. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem egy vészesen nagy távolság
2023. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem ingáznék naponta legalább 1,5 órát, főleg, mivel a reggeli-délutáni csúcsban a 45 perc legjobb esetben is több, mint egyóra.


Csak, hogy értsd: amikor 5 km-re laktam a melóhelyről, bringával benn voltam kevesebb, mint félóra alatt, autóval meg majdnem óra a hülye reggeli csúcsforgalom miatt. Pedig csak 5 km, nem 50.

2023. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Budapesten városon belül is utazhatnak ennyit az emberek minden nap, ha meg az agglomerácioban laknak, akkor minimum ennyit utaznak.

Valójában, ha belegondolunk, kevesen vannak, akik 2*45 percnél kevesebbet utaznak a munkába meg haza!

2023. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!