Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, attól vagyok minden...

Lehet, attól vagyok minden nap (főleg hétközben) fáradt és motiválatlan, mert korán kelek? Vagy nincs ezzel összefüggésben?

Figyelt kérdés

Minden nap 5:15-kor kelek, mert nagyon messzire járok iskolába. Ez szeptembertől van így, mikor elköltöztünk, viszont én maradtam a régi sulimban. Jővő tanévtől egy közelebbibe fogok járni, és akkor elég lesz egy és egy negyed órával később kelni. Van ilyen hatása a koránkelésnek, hogy az embernek nem fog úgy az agya az órákon, mintha kipihenten ébredne? Vagy lehet, hogy alváshiányom van? Általában napi 6-7 óra alvás jön össze. Ez mennyinek számít?

18/f



2017. márc. 23. 15:30
 1/4 anonim válasza:

Jo kerdes. De szerintem van. En is igy voltam mindig, koran kellett kelnem es teljesen hasznalhatatlan voltam egesz nap,hiaba fekudtem le idoben. Most kesobb kelek, es azt vettem eszre,hogy meg almosabb vagyok, amig nem telik el 1-2 ora utana viszont mar jo. Mikor koran keltem, akkor meg az elso 1-2 oraban voltam aktiv, aztan mire becsengettek atcsapott faradtsagba.


Viszont, ha minden jol megy jovore egyetemre fogok jarni es buszozni fogok, mar elore felek. -.-

2017. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne volna így. Ha tök fáradt vagy, persze hogy nem tudsz teljesíteni. Én ezért veszítettem el egy állásomat, mert egész nap fáradt voltam és szét voltam esve, én is 5:15 körül keltem, nem bírom a korai kelést hiába fekszem le akár 20 órakkor is.
2017. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A korán kelés egészségtelen. És hány km-re jársz iskolába, 200-ra?
2017. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak 85km.
2017. márc. 24. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!