Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért van bűntudatom amikor...

Gags kérdése:

Mért van bűntudatom amikor helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés

Mivel erdélyi diák vagyok, ma nem lenne szabadnapom, de az iskolák összeegyeztek hogy délben mindenkit elengednek. Ingázó vagyok, bérlettel. Egy déli járat van csupán ahová a bérletem nem érvényes, és mivel mindenki nem férne fel valószínűleg nem tudnék hazajutni vele. Én a végállomáson lakok, 19km-re. Itt már beköszöntött a tél, havazott, nulla fok alatt a hőmérséklet. Nincs hová mennem. A diákjárat 4 órakor érkezik meg.


Nem fogok bemenni. A vicc csak az hogy eredetileg az első 3 órám elmaradna (ünnep ide- vagy oda) ezért olyan helyetesítőket tettek mint 2 Zene... 6 darab hiányzással fenyegettek minden nem megjelenőt de nem amiatt aggodom. Valamért nem hagy nyugodni a gondolat.



2017. nov. 1. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne szorongj, szerezz igazolást.

Fontos dolog a kötelesség, de rossz közlekedésnél ez bocsánatos.

2017. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert tartasz valamitől, tanárok, szülők reagálásától, vagy valahol nem vagy benne mégse biztos, hogy jól döntöttél. (szerintem is jól döntöttél)
2017. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Önkényesen sohasem maradtam volna, megbeszéltem a szüleimmel. Így tőlük egyáltalán nem tartok :D
2017. nov. 1. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a lényeg. Neizéjjá' má'!XD

Tanulhatsz még eleget.

2017. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szülők nem tudják neked legazolni ezt a napot?

Ilyen közlekedés és időjárás mellett, meg ráadásul helyettesített órák esetén érthető és helyes döntést hoztál.


Szerintem azért lehet bűntudatod, mert kötelességtudó, szabálykövető vagy, és most nem tettél eleget azoknak. Persze, érthető okokból. :)

2017. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!