Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mitol lehetett ez...

Szerintetek mitol lehetett ez a berosszulas?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel szivtam kristalyt. Aztan utana meg delutan 5ig par utcat,osszesen olyan 7-8at. Sosem szoktam berosszulni tole,a lejovo szokott rossz lenni de nem igy..elkezdett a bal kezemen elkekulni az osszes ujjam,felpuffadni,zsibbadni,az egesz testem razta a hideg ilyen erdekesen,a fejem ugy megfajdult,hogy konkretan a falba vertem mire eltudtam aludni. Maskor porogni szoktam tole,most olyan szinten elfaradtam,hogy ugyebar aludni is tudtam mar este 7kor. Ritkan csinalom olyan havi 2x max, viszont most egyedul voltam le is csusztam,nemtudom az is ratett-e.. illetve,hogy ilyen meleg volt tegnap,meg nem is ettem semmit,es ugy csinaltam?! De nagyon ijeszto volt es vegig para fless is jott ram.koszi a normalis valaszokat!
2023. máj. 7. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat, akik drogozni nem félnek, de a tünetek után ide jönnek panaszkodni. Semmi személyes, nekem tök mindegy ki hogy teszi tönkre magát. De ha nem jól vagy a drogozástól, akkor tudom javasolni, hogy ne csináld. Pl én nem drogozok, ezért nincsenek ilyen tüneteim.
2023. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi, hát naná a drogoktól volt. Nem a vasárnapi meggyespitétől rosszultám be életem… Mégis mitől lett volna?!

Ne drogozz, azt nem fogod szarulérezni magad. Dolgozd fel a problémáid gyökerét úgy, hogy a stresszt/fájdalmat ne drogokkal gyógyítsd.

2023. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
leginkább azért mert életveszélyes ellenőrizetlen kiszámíthatatlan szerekről van szó
2023. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az világ egyik legártalmasabb cuccát toltad reggeltől estig étlen-szomjan. Nincs mit rajta csodálkozni, hogy ennyire rosszul lettél. Inkább örülj, hogy még egyáltalán élsz. A havi kétszeri alkalom nem nevezhető ritkának. Ha így folytatod rohamosan le fogsz épülni testileg, lelkileg, szellemileg egyaránt.

Keress képeket, videókat meth függőkről. Nézd meg, hogy néznek ki. Te is úgy akarod végezni??

2023. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!