Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A telefonomat bekapcsolva...

A telefonomat bekapcsolva hagytam. Elaludtam rajta, lehet attól bajom? (A fény miatt)

Figyelt kérdés
Nagyjából 8 órát aludhattam. A fény erő a legkisebben volt.
2023. máj. 12. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tőle bajod.
2023. máj. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha közel volt a szívedhez, akkor szívrák lehet. De tödőrák biztosan. Sajnálom. Nem lett volna szabad. Már csak néhány hónapod van hátra így 🤣🤣🤣


Nem értem mi bajod lehetne. Ha káros lenne, akkor be lenne tiltva.


Amúgy krvajó vagy, hogy 8 órát tudsz aludni egyhuzamban. Irigylésre méltó.

2023. máj. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aludj a telefonon ha lehet. Fiatal vagy mèg jobban bírja a szervezet a megpróbáltatásokat,nem valószínű hogy most belehalsz ebbe.

Amúgy nem a kijelző okozza a bajt megnyugtatlak.

Ès nem is a fènyerő.


"Az a baj hogy a telefon folyamatosan csatlakozik a hálózatra ès kommunikál a GSM tornyokkal.

Ezt szakaszos elektromágneses szignál jelsugárzással teszi.

Na ez az ami nem egèszsèges.


Minèl nagyobb a jelerőssèg ès minèl hosszabb ideig vagy kitève neki annál károsabb hatásai lehetnek. (Hiszen átmegy a testeden)


Nekem van erre műszerem amivel mèrni lehet ennek a mèrtèkèt.Nem olcsóság.

Menteni is tudja az adatokat diagrammban vissza lehet nèzni a kijelzőjèn.


Amúgy a Laptop ès a Mikró megdöbbentem. Ott már a közelükben sípol a műszer hogy egèszsègügyi határ felett van az elektromágneses tèr. Telefonnál változó. Ott ilyen 2-3mp es szakaszokat mèr a műszer.


Mikor hallod a rádióban autórádióba hogy titi tá tá zik a hangszóró (biztos hallottad már) az is ennek az elektromágneses erőnek a hangja. Olyan erős hogy megmozgatja a hangszórót.


Szóval ezèrt nem kène rajta aludni.


Meg azèrt mert tènyleg rákot leukèmiát vagyis vèrrákot okozhat hosszútávon.


Azok a szerelő ismerőseim akik könnyelműen üzem közben szereltèk a nagy GSM tornyokat 6-8 órán keresztül, már egy sem èl. Ezek nagy teljesítmènyű jeladók telefonok ezrei kommunikálnak raktuk keresztül percenkènt.


Ès az előző kommentelő nagyon de,nagyon naív ha azt gondolja hogy ha káros lenne tiltanák!

Mèrt tiltanák?? Az autó a szerszámok a fegyverek mind mind veszèlyesek mèg se tiltják be. plusz hatalmas biznisz van benne.



Csak vigyázni kell ezekkel a technológiákkal. Pl ne aludj rajta ,ha alszol tedd messzebb magadtól vagy kapcsold ki. Ne nyomasd a netet-wifit stb it napi sok órát potyára ,ha nem használod.

2023. máj. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
#3 ide jar hazudni.
2023. máj. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!