Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap tudtam meg,hogy apukám...

Tegnap tudtam meg,hogy apukám rákos. Felhívhatom a kórházat?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélni az orvossal a kilátásaival kapcsolatosan.

Már 2 hete kapja a sugárkezelést de nem mondott erről nekem semmit.

Tegnap tudtam meg.

Én Ausztriában élek és jövő hét szerdán megyek haza szabadságra viszont nagyon szeretnék beszélni az orvossal.

Azt sem tudom,hogy meglátogathatom-e így,hogy sugarat kap.


2023. máj. 21. 11:07
 1/5 Flagstaff ***** válasza:
78%

Sajnálom, és drukkolok apukádnak. Ha nem mondott erről semmit neked, akkor légyszi tiszteld a magánszféráját, és ne hívogasd a háta mögött az orvost, aki remélhetőleg úgyse ad neked felvilágosítást. Inkább hívd apukádat, és mondd el neki, hogy aggódsz érte, és szeretnéd úgy meglátogatni, hogy ne hátráltasd vagy akadályozd a gyógyulását, ezért kérdezze meg a kezelést végző orvostól, hogy szükség van-e valamilyen óvintézkedésre (akár veled szemben, ha pl. várandós vagy), és ha igen, milyenre. Én úgy emlékszem, hogy a kemó alatt kellett fokozottan ügyelni a higiéniára, a sugár alatt már nem, de persze lehet, hogy rosszul emlékszem.

Még egyszer, jobbulást apukádnak!

2023. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező: telefonon keresztül nem biztos hogy adnak tanácsot, személyesen beszélj az orvossal.
2023. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Fel, de semmilyen felvilágosítást nem fognak adni.
2023. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Felhívhatod, de nem mondhat semmit.
2023. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Telefonon nem adnak ki információt egyetlen betegről sem, mert törvénybe ütközik.


AZ én apukám is rákos és sugarat kap, ezért nagyon megértelek. Jobbulást neki és ha haza jössz, akkor többet fogsz tudni majd..

2023. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!