Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mell alatt viszketős, piros...

Mell alatt viszketős, piros folt az gomba?

Figyelt kérdés
Mivel kezelhetem, és tovább fog-e terjedni? Kicsit megijedtem.
2010. okt. 11. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
valószínűleg bepállott, beizzadt a melled alatt és azért ilyen, de ne ijedj meg, én mindig roll-ont kenek oda, van egy amit csak kifejezetten oda használok.
2010. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne kezeld házilag semmivel, hanem irány a házirovos, vagy a bőrgyógyász. A nagymamámnak is volt ilyen, gomba volt, de nagyon későn fordult vele orvoshoz, ezért nagyon szétterjedt neki, fájt, sokat szenvedett vele, aztán amikor kapott rá krémet, attól szépen rendbejött. Canestent felejts el, sokféle gombás fertőzés van, nem biztos, hogy pont a tiédre jó. Amiatt meg hogy mindenki mindere kenegeti ész nélkül a Canestent, a gombafaják nagy része immunissá is vált vele szemben. A bőrgyógyász fog rá adni olyan kencét, amitől meggyógyul. Ne várakozz, mert nagyon csúnyát szét tud terjedni a fertőzés, annál kellemetlenebb lesz, és annál később gyógyulsz meg teljesen.
2010. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ahol a melltartó alatt beizzad? Igen valószínűleg. De bizonyára ez sokakkal van így, ne ijedj meg tőle. Nekem is szokott lenni. Kenegesd Canesten kenőccsel napi kétszer. Tartsd mindig szárazon, lehetőleg minél többször cseréld a melltartót, lehetőleg ne full műszálasat viselj mostanában, vagy a legüdvösebb, ha nem is hordod, amig el nem múlik. Ja, és ne vakard, álld meg. Szerintem nem fog továbbterjedni, de ha igen akkor doki. Szerintem adj a Canestennek 3-4 napot, aztán, ha nem múlik menj el bőrgyógyászatra. Nekem ennyitől mindig halványul, aztán el is múlik észrevétlenül.
2010. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de kérj a patikában boraxos popsikrémet. Recept nélkül is lehet kapni, és azon kívül hogy a babapopsira készült, a száraz bőrtől kezdve nagyon sok mindenre jó még. A boraxos tartalma miatt a gombásodást is megszüntetni.
2010. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Borgyogyasznak megkellene mutatni, mivel somor is lehet, vagy mint elottem is irtak, tehat nagyon sok kivalto oka lehet, s ezert inkabb az orvoshoz kellene fordulni.

A "baba popsi" kremet viszont ellehet kezdeni hasznalni, mivel az jot tesz ezeknek a kituseknek.

2010. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, rendesek vagytok!
2010. okt. 11. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!