Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon heges marad a tetoválásom?

Vajon heges marad a tetoválásom?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete csináltattam egy teljes felkar tetoválást, elég tömör a minta, félig van kész.

Szalonban voltam, szépen dolgozik a tetováló, viszont ahol nagyon megdolgozta a bőröm, ott úgymond hurkásnak érzem vagy nem is tudom hogy fogalmazzak... Kissé hepehupás ezeken a részeken a bőr és még mindig fájdalmas kissé. Ezeken a területeken egy második hámlást is felfedezni vélek.

A kérdésem igazából az, hogy mi lesz a bőrömmel, ha túl durván dolgozott? Vagy túl mélyre ütötte a tintát? Meggyógyul vajon szépen?

Ui: 5.ik tetkóm, mindegyiket ápoltam, egyiknél se volt ilyesmi. :( Csak nem ebben a szalonban csináltattam a régieket....


2023. jún. 2. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordulhat túldolgozás esetén keloidos hegesedés. Patikában van erre kenőcs ami csökkentheti idővel a keloid vastagságát. Viszont lehet kicsit lassabban gyógyul az a rész de pár hét múlva szépen elsimul.
2023. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!