Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minoxidil tényleg működik?

Minoxidil tényleg működik?

Figyelt kérdés
Arcszőrzetre próbálnám ki, mivel elég csúnyácskán nő, viszont szeretnék szakállat. Kipróbálnám ezt a fajta módszert, hátha segít valamit. A Kirkland 5%-os oldatáról vagy a szerről tud valaki véleményt mondani?

2023. jún. 3. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Több szőrhagymád nem lesz soha. Ez genetika nem tudsz tenni ellene semmit sajnos.
2023. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám, hogy nincs, egyszerűen vannak területek, ahol nem nő meg. Ott van az 1 mm-es átlátszó, ritkás szőrszál, míg körbe már 10-15 mm. Látom melyek azok a helyek, ahol egyáltalán nem fog nőni, azt tudom, hogy ott nem lesz soha, ezt el is fogadom. Viszont az előbb említett dolgot nem értem miért történik.
2023. jún. 3. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Mint a hajnál is vannak babahajak, azok sem nőnek meg soha. Szakallnál is előfordulhat ilyen rész.
2023. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejott. Bar ha nem lett volna szortuszom az adott helyen akkor gondolom kenegethettem volna bármivel.. államon volt csak szőr, most oldalt is lett elég szépen
2023. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4. Mennyi ideig hasznaltad? Hogyan? Mi volt a rutin?
2023. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Én kb. májusban kezdtem el az arcomon és a mellkasomon. Csepegtetős verziót használok, de eleinte bőrpír okozott, illetve szárazságot. Előbbi eset egy alkalom után már nem jelentkezett, a szárazság viszont folyamatos mellékhatás, hiszen alkoholos oldat. Ezt mostanra elégeltem meg és váltottam át habra. Sajnos költségben majdnem dupla annyi, de megspórolom vele a hidratálási költséget es időt. A lényeg a rendszeres használaton van, napi 2x kenem és heti 2x dermarollert is használok. Látszódik már a használata, de még messze vagyok a dús arcszőrzettől. Nekem igenis erősödnek a pihés szálak, ne hallgass az előttem szólókhoz. Valószínű mert a mellkasomra is használom nekem a 3 havi adag 1 hónap alatt fogy, így ez nekem havi 20ezer forint költségbe kerül (a hab, a folyadék 12ezer). Az én családomban egyik ágról sem volt jellemző a férfiaknál a szőrzet. A hatása látszódik már most 2 hónap után is. Eszem ágában sincs abbahagyni.
2023. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. 4 hónap telt el és szemmel láthatóan szakállas lettem, egyre dúsabb. Kb. a 3. hónap után használat után kezdett el intenzíven beindulni. Előtte 1-2 szőr száll volt az arcomon, reménytelennek tartottam, de bevált.
2023. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: én egy évig használtam amúgy, de elég tartós lett tőle, nem nagyon vettem észre hullást.
2023. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-es. Én most egy hónapja használom. Nekem nagyon ritkás az arcszőrzetem, az állam egy részén és a bajuszom nő egyelőre. Viszont azt vettem észre, hogy előtte tartott kb 2 hétig, most 3-4 nap, mire megnő kb 3-4milisre. Ugyan nagyon rikta, ha sok időm lenne megtudnám számolni mennyi szőrszálam van. De kezdenek jönni a baba hajak is oldalt, a bal oldalon már nőtt is egy 20-30 szőrszál, jobb oldalon csak tapintásra kicsit “durvább”. Most elkedztem többet kenni jobb oldalra és kicsit kevesebbet bal oldalt (az 1ml-ből kb 0,5ml jobb oldalra, majd a maradék 0,5ml-t balra illetve bajusz és államra). Egyelőre csak 1 hónap telt el, de szerintem működik. Persze 22 éves vagyok, valszeg az is hozzájárul, hogy alapból még szőrösödöm :D. Amint megnyílik a konditerem a közelemben elkezdek járni oda is, elvileg az edzés is jó hatással van a tesztoszteron szintre.
2023. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!