Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan aki szeretné kibeszé...

Van olyan aki szeretné kibeszélni az egészségügyi bajait, így anonim itt vagy privátban? Egymást támogatva.

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2napja késik.
2023. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy pár ha gondolod írj
2023. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb problémám a bipoláris zavarom és, hogy az erre kapott gyógyszer mellékhatásaitól szenvedek.
2023. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvesztettem a munkahelyemet már hónapokkal ezelőtt és nem tudom túltenni magam rajta. Igazságtalanságok csapdájába kerültem, és én nem lettem meghallgatva.

Volt egy pasi, belezúgtam, de nagyon nagyon. Próbáltam pár kollegától kinyomozni a nevét, de senki nem tudott semmit.

Volt egy nő, nagyon megkedveltem, mindent elmondtunk egymásnak, megbeszéltük, hogy munkahelyen kivül is talizunk. Azóta egyszer írt rám, aztán le is tiltott.

Ez a 3 így sokkolt teljesen. Azóta is minden nap, mintha ott lennék, figyelem az időt, mikor van szünet. Vajon mit csinálhat az a férfi.

Beteges ugye? 😬🥺

2023. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ilyen típus vagyok, én mindent megbeszélek másokkal, barátokkal vagy fórumon, ha valamire nem kapok választ, megnyugtat.Másoknak is segítek ha tudok, de meghallgatom legalább, néha az is sokat segít.
2023. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mesélj hallgatunk.Akár privit is írhatsz!
2023. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!