Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap osztálykirándulás...

Tegnap osztálykirándulás közben az erdő szélén találtunk vad bogyókat. Jól bezabáltam belőle mert finom volt, viszont most reggel nagyon csikar és megy a hasam. Lehetséges hogy a bogyótól? (Többen is ettek belőle , nekik nem megy a hasuk)

Figyelt kérdés

6 orakkor borzalmas hascsikarásra ébredtem, azóta a WCn ülök. Nagyon fáj a hasam :(

Többiek ma várlatogatásra mennek én viszont valószínűleg a szálláson maradok majd fosni ;(



2023. jún. 8. 07:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, hogy mit ettél?! Erdőben nem csak ehető, hanem mérgező bogyók is teremnek, nem szabad csak úgy legelni mindent, ami eléd kerül. Rosszabb esetben egy szemtől meghalhatsz, örülj, ha Te ezt most ennyivel megúszod!
2023. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, erre most nehéz mit mondani. Igen, ha úgy vesszük, a természet "veszélyes" tud lenni, nem lehet akármit, akárhonnan ész nélkül megenni. Azt csak meg tudod mondani, hogy mennyit ettél belőle? Milyen színű volt a bogyó? Nem fotóztad le véletlenül? (Azért bátorkodok ilyesmiben reménykedni, mert a mai fuatalság a Z és az ə (alfa) generáció szeret fotózni, szelfizni.


A mai telefonokban pedig már bőven tűéles, egy akár egy régebbi fényképezőgépet is simán lepipáló kamerák vannak, abból be lehet azonosítani.


Ha nem lesz nagyobb bajod, legyen ez most örökre tanulság, hogy random bogyókat akárhonnét nem kapkodunk be.

2023. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy...
2023. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne derüljön ki, hogy szélhámos vagy, mert repülsz innen...
2023. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es, ezt biztos, hogy ide szántad?
2023. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4: Biztos nem szélhámos, csak szerencsétlen balfácán, ha ilyen butaságot csinált... vagy szellemileg problémás,terhelt...
2023. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha tegnap zabáltál be (gondolom nem éjjel),akkor azért annyi idő szerintem bőven eltelt már, ha valami súlyos - úgy értem, mérgezési - tünetet okozna, az - szerintem, bár nem vagyok toxikológus, de még csak orvos sem - már kijött volna... a székelési nehézség meg minden ilyen esetben alap...
2023. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De mégis milyen szélhámosságra gondol? Nem is evett bogyót, csak a szálláson akart maradni? Ezért miért repülne innen és miért írt volna kérdést?
2023. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen kisegítő osztály, hogy mindenki bezabál az első piros bogyóból, ha éhes?
2023. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a probléma, fostam és egy kiadósat , fájt a hasam és hánytam,de már jól vagyok.

Lehet nem bírja a gyomrom ezeket a vad dolgokat

2023. jún. 8. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!