Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a gyakoribb, poszt...

Melyik a gyakoribb, poszt covid szövödmények vagy az oltás miatti szövődmények?

Figyelt kérdés
Az oltottak azt mondják, hogy a poszt covid gyakoribb, az oltásellenesek azt, hogy az oltás okoz sok mellékhatást

2023. jún. 8. 16:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/143 anonim ***** válasza:
3%

#40 A vírus akkor okoz súlyosabb problémákat, ha rettegsz tőle. A média pánikkeltése nélkül mindenki egy egyszerű náthaként élte volna meg - mert az. Oltás és rettegés nélkül semmiképpen nem okozhat komoly bajt.

Én kezdettől fogva a helyén kezeltem, és kevésbé viselt meg, mint más náthák.

2023. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/143 anonim ***** válasza:
75%

"mindenki egy egyszerű náthaként élte volna meg"

Nem, nem az. 10-szer veszélyesebb.

Persze az 5% halálozási arány nem olyan óriási mondjuk a pestis 90%-hoz képest - na de manapság már nem így kezeljük ezt, mint akkoriban.

Ennek az 5%-nak is esélyt akarunk adni az életre, és az egészségre is.

Ezért még a maszkot és a korlátizásokat is képesek elviselni a jó szándékú emberek - annak ellenére, hogy 80% eséllyel tényleg nem lenne komoly bajuk a vírustól.

De ha csak 1 ember meghal miattad, az neked nem probléma? Mert nekem az lenne.

2023. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/143 anonim ***** válasza:
4%
#42 Nem értetted meg, amit írtam. Aki nem retteg tőle, annak nem veszélyesebb. Amúgy a halálozási arány messze van az 5%-tól. Aki meghalt benne, annál azért fordult súlyosra, mert elhitte, hogy halálos beteg. Ez a pszichoszomatika nevű, pszichológusok körében általánosan elismert jelenség. A pánikkeltés, a covid-propaganda ölte meg ezeket az embereket. Ehhez te is hozzájárultál, hiszen te is pánikot keltesz a rettegéseddel. Szóval miattad haltak meg emberek, nem miattam.
2023. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/143 anonim ***** válasza:
89%

Egy nagy fenét.

Kóbor sem rettegett, Amerikában sem rettegett sok-sok ember, aki belehalt. Onnan tudjuk, hogy külön írták, vagy pedig Covid-partykra mentek, utána haltak meg.

Sok ismerősöm se rettegett, aki meghalt.

Itt a fórumon olyan is van, aki nem is tudta, hogy beteg, úgy halt meg.


A halálozási arány kezelés NÉLKÜL 5%

Influenzánál fél %


Ha valaki tart tőle, az néha még erősíteni is tudja az immunrendszert.

2023. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/143 anonim ***** válasza:
4%

#44 Kóbor nem covidban halt meg, ahogy már írtam.

Az amerikai hírek valóságtartalmát erősen megkérdőjelezném. Amit Magyarországról írnak külföldön, annak sem igaz a fele sem.

Az én ismeretségi körömben csak az szenvedte meg a covidot, aki már eleve rettegett tőle, olyat pedig egyáltalán nem ismerek, aki belehalt.

A fórumon aki nem tudta, hogy beteg, és meghalt, arról hogy derült ki? Bejelentkezett a túlvilágról, és megírta? :D

Az 5% halálozási arány egy ordas nagy kamu. Mellesleg kezelés nélkül pont hogy kevesebben haltak meg, mert a kórházi protokollal is sok embert megöltek.

Ha tart tőle valaki, az más, mint ha irreálisan retteg.

2023. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/143 anonim ***** válasza:
89%

Jó, hát ha hülye vagy, akkor jó eséllyel az is fogsz maradni, ennyi.

Aki nem tudta, és úgy halt meg, az valakinek az apja volt, aki ki se ment otthonról. A fia érintkezett csak vele, és ő elkapta, de nem tudott róla, mert egyébként se volt jól. Alig volt tünete.

Az apja gyakorlatilag rögtön meghalt.

Pedig ő ugye már legyengített vírust kapott.

A fiú pár hét alatt kiheverte, azóta sincs baja.

2023. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/143 anonim ***** válasza:
5%
Magyarul semmi bizonyíték nincs rá, hogy covidban halt meg az illető.
2023. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/143 anonim ***** válasza:
89%

Mert szerinted nem vizsgálták meg? A fiát sem? Egy fél Covid-teszt nem volt?

Akkor szerinted miben halt meg?

Tényleg nem értem, miért csinálod ezt.

De mindegy, hagyjuk. Elpazarolt idő az életünkből ez a beszélgetés, csak az a különbség, hogy én értelmesebben is tudom tölteni.

2023. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/143 anonim ***** válasza:
4%

Attól, hogy a fiát megvizsgálták, még nem biztos, hogy az apja is covidos volt. Sőt, az sem, hogy a fia az volt, hiszen ismerjük, mennyire megbízhatóak voltak ezek a tesztek.

Azért csinálom ezt, mert veled ellentétben én nem hiszek el vakon bármit, amit a média elém rak - főleg ha a saját szememmel pont az ellenkezőjét látom -, hanem vannak önálló gondolataim.

2023. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/143 anonim ***** válasza:
89%

Ja, és nyilván értelmesebb vagy, mint a világ összes tudósa, akiknek laborja is van.

Gondolom a holdutazásban sem hiszel.

Jól van, csak így tovább.

2023. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!