Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a gyakoribb, poszt...

Melyik a gyakoribb, poszt covid szövödmények vagy az oltás miatti szövődmények?

Figyelt kérdés
Az oltottak azt mondják, hogy a poszt covid gyakoribb, az oltásellenesek azt, hogy az oltás okoz sok mellékhatást

2023. jún. 8. 16:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
72%

"A covidról nem tudjuk, mekkora számban okoz tüdőgyulladást. A hivatalos adatok nem megbízhatóak."

De, tudjuk. Mitől nem megbízhatók a hivatalos adatok? Mert a facebookon valami hülye ezt írta?


"Honnan tudod, hogy tele volt? Ott voltál? Nem egy videót csináltak emberek, amin látszik, hogy egy-egy covid-osztály kong az ürességtől."

Igen, képzeld, ott voltam. És javasoltam is anno minden covid-tagadónak, hogy menjenek el személyesen megnézni, hogy mi a helyzet, ne ismeretlen eredetű facebookos videókból tájékozódjanak.


"Példát írtam, de ha már annyira okosnak hiszed magad egészségügyi téren, akkor tudhatnád, hogy ha rákbetegek műtéteit vagy vizsgálatait elhalasztják, azzal bizony csökkennek a túlélési esélyeik."

Attól, hogy te, és rajtad kívül még pár ezer ember terjeszti ezt a baromságot, attól még nem lesz igaz. Nem volt ilyen parancs kiadva Kásler részéről, hogy életmentő műtéteket elhalasszanak. Olyan előfordulhatott, hogy annyira le volt terhelve egy kórház (a covid miatt), hogy nem volt erre kapacitás, de ez nem egyenlő azzal, hogy tudatosan megtagadtak volna műtéteket rákos betegektől.


"Attól, hogy a covidiktatúra enyhébb volt, mint nálunk, még az egészségügyben voltak intézkedések ott is."

Mesélj, milyen intézkedések voltak az egészségügyben?

2023. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/143 anonim ***** válasza:
51%

"De, tudjuk. Mitől nem megbízhatók a hivatalos adatok? Mert a facebookon valami hülye ezt írta?"

Pl. azért, mert a covid-halottak se mind covid-halottak, ahogy azt már korábban írtam.


"Igen, képzeld, ott voltam. És javasoltam is anno minden covid-tagadónak, hogy menjenek el személyesen megnézni, hogy mi a helyzet, ne ismeretlen eredetű facebookos videókból tájékozódjanak."

Könnyen beszélsz, mivel egyrészt már véget ért a "járvány", másrészt amíg tartott, addig sem engedtek be olyat, aki nem beteg és nem ott dolgozik. Többek között éppen azért, hogy ne derüljön ki, ami így is kiderült: hogy egyáltalán nem voltak annyira tele a covid-osztályok, mint azt hazudtá(to)k.


"Attól, hogy te, és rajtad kívül még pár ezer ember terjeszti ezt a baromságot, attól még nem lesz igaz. Nem volt ilyen parancs kiadva Kásler részéről, hogy életmentő műtéteket elhalasszanak."

Tudom, hogy halasztottak el ilyen műtéteket, szóval nem igaz, amit írsz.


"Mesélj, milyen intézkedések voltak az egészségügyben?"

[link]

Különösen ezt a részt ajánlom figyelmedbe:

"The increasing number of cases in March resulted in the cancellation or postponement of close to 50% of planned surgeries, including cancer-related surgeries, in all of Sweden, and up to 90% in large areas such as Stockholm and Uppsala.[231] By May, 44,000 planned surgeries had been postponed in Sweden, increasing the total number of Swedes in line for a surgery to over 150,000."

2023. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
72%

"Pl. azért, mert a covid-halottak se mind covid-halottak, ahogy azt már korábban írtam."

Ismételni tudom magam: attól, hogy sokáig szajkózol egy baromságot, még nem lesz igaz. Müller Cecília sokszor össze-vissza beszélt baromságokat, nagyon sok nyelvbotlása is volt, de érdekes módon azt a válaszát egyikőtök sem ismételgeti, ahol kifejtette részletesen a dolgot:

"Az NNK adatgyűjtése, valamint a Miniszterelnökség által a www.koronavirus.gov.hu oldalon közölt tájékoztatás a COVID-19 fertőzéssel összefüggésbe hozható halálozásra vonatkozik, amely nem azonos a COVID-19 fertőzés okozta halálesetekkel. Bár Magyarország a COVID-19 fertőzéssel összefüggésbe hozható halálozás kapcsán a nemzetközi szervezetek ajánlását követi, azok alkalmazása a gyakorlatban nem mindig egyértelmű. A COVID-19 fertőzéssel összefüggő halálozás az Egészségügyi Világszervezet (WHO) által megfogalmazott és az Európai Betegségmegelőzési és Járványügyi Központ (ECDC) által is alkalmazott definíciója, valamint a WHO részletes technikai dokumentuma igyekszik leegyszerűsíteni a kérdést, és a COVID-19 fertőzés halálokként történő kizárására olyan példákat sorol fel, melyek orvosilag egyértelműek: COVID-pneumonia miatt bekövetkezett halál kerüljön be a nyilvántartásba, míg igazolt COVID-fertőzöttnél a fertőzéstől függetlenül történt baleseti halál ne szerepeljen az adatok között.


Ugyanakkor nem ad iránymutatást a valóságban legtöbbször előforduló helyzetekre, amikor orvosilag kérdéses a halálok. A halálok megállapítása – a COVID-19 járványtól függetlenül – valójában nagyon sokszor kérdéses, és gyakran előfordul, hogy a beteg ellátásában részt vevő szakorvosok, valamint a pathológus saját szakmai szempontrendszere szerint ítéli meg az esetet.


Például amikor végstádiumú tumoros beteg COVID-19 fertőzéshez társuló pneumóniában hal meg, de általános állapota alapján a SARS-CoV-2 hiányában bármilyen más – akár opportunista kórokozó – is végzetes fertőzést okozott volna. Hasonlóan bonyolult a megítélése, amikor a krónikus szívbeteg COVID-19 pneumónia jelentette fokozott megterhelés miatt hal meg szívelégtelenségben. Ezekre a kérdésekre vonatkozó döntés meghozatala a klinikus, illetve a pathológus szakorvos feladata, a járványügyi szakemberek a rendelkezésre álló, járványügyi szempontból releváns adatok alapján hoznak döntést. Ennek megfelelően azon halálesetek, melyeknél egyértelműen kizárható a COVID-19 fertőzés szerepe (pl. trauma, öngyilkosság történt), nem kerülnek bele a nyilvántartásba, de az összes többi haláleset, ahol a COVID-19 fertőzés része a pathomechanizmusnak, belekerül. Ezáltal jön létre a COVID-19 fertőzéssel összefüggésbe hozható halálozási statisztika."

Így már érthető, vagy tovább szajkózod a hülyeséget?


"Könnyen beszélsz, mivel egyrészt már véget ért a "járvány", másrészt amíg tartott, addig sem engedtek be olyat, aki nem beteg és nem ott dolgozik. Többek között éppen azért, hogy ne derüljön ki, ami így is kiderült: hogy egyáltalán nem voltak annyira tele a covid-osztályok, mint azt hazudtá(to)k."

Megint látszik, hogy gőzöd sincs arról, hogy miről beszélsz. A covid osztályokon nem volt látogatás, ez stimmel. A Kórház területére viszont bárki bemehetett, én magam is több alkalommal bementem, ugyanis -mivel én már átestem- több rokont is én vittem be. Több alkalommal is mondtam a magadfajta szájhősöknek, hogy menjünk el együtt, és számoljuk az érkező eset kocsikat. Tudod hány ember jött el velem, a nagy szájú tagadók közül? 0, egy sem.


"Tudom, hogy halasztottak el ilyen műtéteket, szóval nem igaz, amit írsz."

Magyarországon 2021-ben kb. 8000 fővel csökkent a daganatos betegek száma. Ezeknek egy része meggyógyult, egy részük meghalt. Pár ezer fős ingadozások minden évben vannak. Hol van itt az a 35 ezer plusz halott? Mielőtt hazudozol, meg baromságokat találsz ki, legalább a tényeket közelítsd már meg.


"Különösen ezt a részt ajánlom figyelmedbe:..."

Ez úgy lett volna korrekt, ha azt is hozzáteszed, hogy ez 2021 márciusában történt, amikor már rekord mortalitás volt az országban. Ez is azt bizonyítja, hogy az elhalasztott műtéteknek ehhez semmi köze nem volt. De játszd tovább a hülyét...

2023. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/143 anonim ***** válasza:
35%

"Ismételni tudom magam: attól, hogy sokáig szajkózol egy baromságot, még nem lesz igaz. Müller Cecília sokszor össze-vissza beszélt baromságokat, nagyon sok nyelvbotlása is volt, de érdekes módon azt a válaszát egyikőtök sem ismételgeti, ahol kifejtette részletesen a dolgot:"

Persze, amikor neked nem tetsző dolgot mond, akkor baromságot beszél, csak akkor mond igazat, amikor a hisztériakeltést támogatja :D

[link]

"Magyarország például minden olyan, akár halálos betegségben szenvedő elhunytat is a koronavírus áldozataként tart számon, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget."


"Megint látszik, hogy gőzöd sincs arról, hogy miről beszélsz. A covid osztályokon nem volt látogatás, ez stimmel. A Kórház területére viszont bárki bemehetett, én magam is több alkalommal bementem, ugyanis -mivel én már átestem- több rokont is én vittem be."

Magyarul te is megerősíted, hogy a covid-osztályokra nem lehetett csak úgy besétálni. Tehát nem lehetett ellenőrizni, hogy valóban annyira tele voltak-e, amennyire a média és te hazudod.


"Magyarországon 2021-ben kb. 8000 fővel csökkent a daganatos betegek száma. Ezeknek egy része meggyógyult, egy részük meghalt. Pár ezer fős ingadozások minden évben vannak. Hol van itt az a 35 ezer plusz halott? Mielőtt hazudozol, meg baromságokat találsz ki, legalább a tényeket közelítsd már meg."

Aki hazudozik, az te vagy, egyébként nemcsak rákbetegek haltak meg az egészségügy indokolatlan leállítása miatt, csak az a legkézenfekvőbb példa.


"Ez úgy lett volna korrekt, ha azt is hozzáteszed, hogy ez 2021 márciusában történt, amikor már rekord mortalitás volt az országban. Ez is azt bizonyítja, hogy az elhalasztott műtéteknek ehhez semmi köze nem volt. De játszd tovább a hülyét..."

Nemcsak műtéteket, hanem vizsgálatokat is halasztottak el, ami miatt simán halhattak meg egy évvel később is emberek. Egyrészt. Másrészt ugyanúgy halaszthattak el műtéteket később is. Harmadrészt az előbb azt hazudtad, hogy Svédországban nem volt átrendezés az egészségügyben. Szóval ki is játssza a hülyét?

Vadász, vadász... 🤡

2023. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
36%

84


Teljesen komolyan kérdezem, hogy te szellemi fogyatékos vagy, vagy pedig trollkodsz?


"Persze, amikor neked nem tetsző dolgot mond, akkor baromságot beszél, csak akkor mond igazat, amikor a hisztériakeltést támogatja :D"

Mi nem világos azon, hogy mondott egy baromságot (pontatlanul fogalmazott), amit aztán később kifejtett? Az általad linkelt cikk 2020-as, amiből én idéztem, az 2021-es. A 2021-es nyilatkozata semmiben nem mond ellent a korábbinak, csak részletezi azt, ami neki ugyan evidens, de az átlag embernek kevésbé. Egyébként jellemző a vírustagadókra, hogy amúgy semmit sem vettek komolyan abból, amit Cecília mondott, de ha mondott valamit, amit ki lehetett forgatni, azt rögtön ki is forgatta, és komolyan is vette minden hülye.


"Magyarul te is megerősíted, hogy a covid-osztályokra nem lehetett csak úgy besétálni. Tehát nem lehetett ellenőrizni, hogy valóban annyira tele voltak-e, amennyire a média és te hazudod."

Soha, semmilyen fertőző osztályra nem lehet csak úgy besétálni, üdv a való világban. Én is csak a külső folyosón tudtam végig menni, azaz beláttam a kórtermekbe, de nem mehettem be. Vicces, hogy te nevezel engem hazugnak, miközben én láttam(!), hogy mi folyt ott, neked meg halvány lila gőzöd sincs, hogy mi volt, de még azt sem tudod, hogy a mi a látogatás rendje egy ilyen intézményben. Ahol végig mentem, az összes terem tele volt, és annyira le voltak terhelve az orvosok, hogy a napi 2 vizit helyett volt olyan beteg, akit egyszer látott a doktor, egy hét alatt. Az érkező mentőautók megszámolásához meg nem kell bemenni az osztályra, remélem ezt azért sikerült felfognod.


"Aki hazudozik, az te vagy, egyébként nemcsak rákbetegek haltak meg az egészségügy indokolatlan leállítása miatt, csak az a legkézenfekvőbb példa."

Mesélj, kik haltak még meg? A covid-tagadók mindig azt hazudják, hogy a rákos ismerőseik meghaltak, mert nem kezelték őket. Akkor gyorsan találj ki valami új hazugságot.


"Nemcsak műtéteket, hanem vizsgálatokat is halasztottak el, ami miatt simán halhattak meg egy évvel később is emberek. Egyrészt. Másrészt ugyanúgy halaszthattak el műtéteket később is. Harmadrészt az előbb azt hazudtad, hogy Svédországban nem volt átrendezés az egészségügyben. Szóval ki is játssza a hülyét?"

Agyhalott, Svédországban 2020-ban volt a legtöbb haláleset az elmúlt 30 évben. 2021-ben vezettek be komolyabb intézkedéseket, abban az évben (rejtélyes módon, legalábbis a 3 IQ-val rendelkező covid-tagadók számára rejtély) vissza állt a halálozás nagyjából a normál szintre, 2022-ben szintén az átlag jött ki. Mesélj már, fogyatékos, ezt mivel tudod magyarázni? Nem vagyok kisegítő tanár, de leírom lassan:

1. 2020, intézkedés nuku, rekord halálozás.

2. 2021, az általad linkelt forrás szerinti intézkedések, a halálozás nem hogy nem nőtt, mint ahogy te vizionálod, hanem visszaállt a normálra.

3. 2022, tömegesen halálozásoknak kellett volna lennie, mert ugye szerinted mindenki meghalt rákba, mert senkit sem kezeltek, ehelyett a halálozás hozta a 2019 előtti számokat.

Nem állítom, hogy nem halhattak meg emberek, akár itthon, akár ott, hibás orvosi döntések következtében. De hogy 35 ezer ember halálát te betudod annak, hogy "elküldték a rákosokat", miközben ignorálod a statisztikai tényeket, azért az nem semmi. A kreténségnek is van egy határa.


Meddig játszod még a hülyét?

2023. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/143 anonim ***** válasza:
27%

Deadlift!

Ez a válaszoló nem azért ír, hogy bármi jót is tegyen vele.

Szeretethiánya van, és nagyon örül neki, hogy te foglalkozol vele, ennyi.

Addig fog írni, amíg válaszolsz. Nagyjából mindegy, hogy mit.

2023. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
70%
Elképzelhető, hogy csak szeretethiánya van. De borzasztó káros az interneten baromságokat terjeszteni, sok a hiszékeny ember...
2023. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/143 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem érdekli őt, magasról lefütyüli a többi embert.

Köznapi szóval az ilyen embert energiavámpírnak hívják.

2023. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/143 anonim ***** válasza:
51%

"Teljesen komolyan kérdezem, hogy te szellemi fogyatékos vagy, vagy pedig trollkodsz?"

Szerintem ezt én kérdezhetném tőled, hiszen nem érdekelnek a tények, csak azt veszed figyelembe, ami a te covidrettegésedet igazolja. Minden más hülyeség akkor is, ha hozzáértő mondja.


"Mi nem világos azon, hogy mondott egy baromságot (pontatlanul fogalmazott), amit aztán később kifejtett?"

Többször megerősítette ezt, persze csak addig, amíg rá nem szóltak fentről. Egyébként a saját környezetemből is meg tudom ezt erősíteni. Egy barátom nagyapja kórházban haldoklott, ha jól tudom, rákban. A halála előtt egy nappal elkapta a koronavírust. Simán elkönyvelték covid-halottnak.


"Egyébként jellemző a vírustagadókra, hogy amúgy semmit sem vettek komolyan abból, amit Cecília mondott, de ha mondott valamit, amit ki lehetett forgatni, azt rögtön ki is forgatta, és komolyan is vette minden hülye."

Ezen nincs mit kiforgatni, szó szerint kimondta, hogy mindenkit covid-halottnak könyvelnek el, aki valaha covidos volt. Ti rettegők pont fordítva jártok el: akármilyen hülyeséget komolyan vesztek, ami a rettegéseteket erősíti, de ha olyat mond, ami rávilágít a számok mögötti turpisságokra, akkor már rögtön jöttök azzal, hogy hülyeségeket beszél.

Egyébként én hol tagadtam a vírust?


"Vicces, hogy te nevezel engem hazugnak, miközben én láttam(!), hogy mi folyt ott"

Én viszont nem vagyok ezt köteles elhinni egy random idegennek.


"Mesélj, kik haltak még meg? A covid-tagadók mindig azt hazudják, hogy a rákos ismerőseik meghaltak, mert nem kezelték őket."

Te sem vagy köteles elhinni, de attól még igaz. Nemcsak én mondom az ismerőseimről, tény, hogy rengeteg vizsgálat és műtét elmaradt, és ez emberek ezreinek a halálát okozhatta.


"Agyhalott, Svédországban 2020-ban volt a legtöbb haláleset az elmúlt 30 évben. 2021-ben vezettek be komolyabb intézkedéseket, abban az évben (rejtélyes módon, legalábbis a 3 IQ-val rendelkező covid-tagadók számára rejtély) vissza állt a halálozás nagyjából a normál szintre, 2022-ben szintén az átlag jött ki."

Megint hazudsz. 2020-ban egyáltalán nem volt kiugró a halálozások száma Svédországban, pontosan beleillik a tendenciába.

[link]

Egyébként így belegondolva az semmit nem jelent, amit az előző hozzászólásodban írtál, miszerint Magyarországon 2021-ben 8000 fővel csökkent a daganatos betegek száma. A rák minden esetben véget ér, vagy gyógyulással, vagy halállal, covidiktatúra ide vagy oda. Az lenne érdekes, hogy hányan gyógyultak meg és hányan haltak meg.


"De borzasztó káros az interneten baromságokat terjeszteni, sok a hiszékeny ember..."

Ha elismered, hogy káros, akkor miért csinálod? Mert már nem először derül ki, hogy szándékosan hazudozol.

2023. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
64%

89


"Szerintem ezt én kérdezhetném tőled, hiszen nem érdekelnek a tények, csak azt veszed figyelembe, ami a te covidrettegésedet igazolja."

Engem érdekelnek a tények, csak olyat tőled még nem olvastam. A "szomszédom mesélte", meg a "láttam egy videót/képet" az nem tény.


"Minden más hülyeség akkor is, ha hozzáértő mondja."

Mert, milyen hozzáértő mondott, és micsodát?


"Többször megerősítette ezt, persze csak addig, amíg rá nem szóltak fentről"

Most egy pillanatra játszunk el a gondolattal, hogy itt valami baromi nagy összeesküvés van, és Cecília elszólta magát, ezért a gyíkemberek leszóltak neki, hogy korrigáljon. Szerinted ilyen pancserek a háttérhatalmak, hogy ezt a Cecíliát állítják színpadra? Nem lehetséges, hogy te vagy idióta, és te lovagolsz egy teljesen jelentéktelen kijelentésen, amit azóta már korrigált, csak fogyatékos vagy tudomást venni róla?


"Egy barátom nagyapja kórházban haldoklott, ha jól tudom, rákban. A halála előtt egy nappal elkapta a koronavírust. Simán elkönyvelték covid-halottnak."

Gondolom te boncoltad, és megállapítottad, hogy a covid semmilyen szinten nem okozott nála irreverzibilis egészségkárosodást, csak aztán a gyíkemberek megszerezték tőled a jegyzőkönyvet, és átírták. Pech.


"Ezen nincs mit kiforgatni, szó szerint kimondta, hogy mindenkit covid-halottnak könyvelnek el,"

De nem azt mondta -mint amit ti magyaráztok bele-, hogy akit elüt a busz, az is covid halott. Egyébként, ha nem másoltam volna be a részletes magyarázatot, akkor nem tartanálak szellemi fogyatékosnak, de hogy még mindig ezzel jössz, az már nagyon súlyos eset.


" Ti rettegők pont fordítva jártok el: akármilyen hülyeséget komolyan vesztek, ami a rettegéseteket erősíti,"

Azt nagyon nagyon sürgősen tisztázzuk, hogy itt ti vagytok, akik rettegnek, és egymást hergelitek. A mainstream álláspont végig az volt, hogy a covid főleg az idős, beteg emberekre veszélyes. Aztán ti jöttetek azzal, hogy "az emberek hisztiznek, hogy mind meghalunk", "a maszk elvonja az oxigént, megfulladunk", "a maszkban férgek vannak, amik bemennek a tüdőbe, és lepetéznek", "a maszkok vannak coviddal fertőzve, ezért halnak meg annyian", "a vakcinában arzén/grafén/tökömtudja mi van, kinyírnak minket" (van még bőven, de nézd el nekem, ha nem írom le mind a 200 baromságot, amiket az elmúlt években hallottam, olvastam). Itt ti hisztiztek, és hergelitek egymást, de még ahhoz is hülyék vagytok, hogy ezt felfogjátok.


"Egyébként én hol tagadtam a vírust?"

Ott, ahol azt írtad egy endothel betegséget okozó vírusra, hogy sima nátha. A gyomorrák meg csak egy kis fekély ugye.


"Én viszont nem vagyok ezt köteles elhinni egy random idegennek."

Még szerencse, hogy nekem kötelességem elhinni az n+1. "ismerősöm hallotta/a szomszéd olvasta valahol" féle covid-tagadó agymenést.

Nem, nem kell hinned nekem, attól ez még tény, amit saját magam tapasztaltam. Te ugye nem tudsz beszámolni ilyenről, mert csak képről láttál covid osztályt.


"Megint hazudsz. 2020-ban egyáltalán nem volt kiugró a halálozások száma Svédországban, pontosan beleillik a tendenciába."

Nyugtass meg, hogy ezt a linket nem te találtad, hanem valami covid-tagadó fórumról, weboldalról van. Mert ezesetben csak szimplán igénytelen és buta vagy. Ha ezt te találtad, akkor vagy szellemi fogyatékos, vagy beteges hazudozó. Ezzel a szöveggel kezdődik az oldal: "NOTE: All death rate data after 2019 are United Nations projections and therefore DO NOT include any impacts from COVID-19.". Vagy most hülyének akarsz nézni, és reménykedtél, hogy beveszem?

Itt egy normális statisztika: [link]

Szóval, te miből állapítottad meg, hogy nem volt kiugró a halálozás?


"Egyébként így belegondolva az semmit nem jelent, amit az előző hozzászólásodban írtál, miszerint Magyarországon 2021-ben 8000 fővel csökkent a daganatos betegek száma. A rák minden esetben véget ér, vagy gyógyulással, vagy halállal, covidiktatúra ide vagy oda. Az lenne érdekes, hogy hányan gyógyultak meg és hányan haltak meg."

Te most feltaláltad a melegvizet. Nem azt mondtam, hogy a 8000 fős csökkenés azt jelenti, hogy nem haltak meg rákban emberek. Annyit írtam, hogy statisztikailag nem kimutatható, hogy tömegével haltak volna meg rákos emberek.


"Ha elismered, hogy káros, akkor miért csinálod? Mert már nem először derül ki, hogy szándékosan hazudozol."

Nem, eddig még egyszer sem derült ki. Attól, hogy leírod ezt, nem válik valóra. Itt egyelőre te buktál meg az "üres" kórházi kórtermekkel, meg a diagramoddal, amit bekamuztál svéd mortalitási adatnak, közben a fejlécben le van írva, hogy a covid hatásai nincsenek benne, mert ez csak WHO előrejelzés.

2023. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!