Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a gyakoribb, poszt...

Melyik a gyakoribb, poszt covid szövödmények vagy az oltás miatti szövődmények?

Figyelt kérdés
Az oltottak azt mondják, hogy a poszt covid gyakoribb, az oltásellenesek azt, hogy az oltás okoz sok mellékhatást

2023. jún. 8. 16:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
34%

Nem olvasom el az összes választ, tényleg csak egy fontos adat: a covid miatt több, mint 40 ezer ember meghalt Magyarországon.

Én magam jó pár embert ismerek személyesen (tehát nem a szomszédtól, meg nem konteós facebook csoportokban hallottam), akiket eléggé megviselt a covid (kórházi kezelések, szövődmények, nagyon magas láz, elhúzódó köhögés, stb). 2-3 halálesetről is tudok, szerencsére egyik sem volt közeli ismerősöm.


Ezzel szemben nem nagyon tudok olyan esetről, ahol a vakcina gondot okozott. Egy lányról tudok, akinek pár hónapig menstruációs zavara volt az oltás után, meg van egy ismerősöm (aki amúgy teljesen véletlenül covid tagadó), aki állítja, hogy a vakcina óta kialakult egy durva betegsége. Szegény nem tudja, hogy a facebook nem felejt, és már jóval azelőtt, hogy megkapta az oltást, többször kiírta, hogy milyen probléma alakult ki nála...

Oltáshoz köthető halálesetről, vagy maradandó károsodásról konkrétan nem tudok. Voltak ismerősök, akik vadul bizonygatták, hogy "több tucat ismerős meghalt, lebénult, stb", aztán amikor rákérdeztem, hogy ez kivel is történt, akkor jött a "jaaa, a fészbúkon olvastam" szöveg...

Az is sokatmondó, ha belépsz egy covid károsultak, meg egy vakcina károsultak csoportba. A covid károsultaknál személyes történeteket osztanak meg az emberek, a vakcinás csoportokban mindig egy "ismerősükkel" történt valami, meg több ilyen csoportban is ugyan azok a profilok írnak, mindig éppen az aktuális vakcináról, ami a csoport nevét viseli. Meg sok olyan írás is van, hogy "fél éve kaptam vakcinát, és most elkezdett fájni a bokám".

2023. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
68%

Még egy dolog, látom, itt sokan abban a tévhitben élnek, hogy csak azok a tudósok kaptak média hátszelet, akik hisztiztek a covid miatt, bezzeg a covid tagadó szakemberek nem.

Akkor tisztázzuk: nincsenek igazi tudósok, akik bagatellizálják a covidot. Azok a "szakértők", akik ezt teszik, azok 99%-ban vitamin nepper, természet gyógyász, meg tökömtudja milyen csalók, MLM ügynökök, táplálékkiegészítő forgalmazók, stb, vagy pedig olyan orvosok, akik már nagyon nagyon régen kikerültek a tudomány körforgásából, és most a népszerűség miatt bedobtak a facebook meg twitter oldalukon 1-1 hülyeséget.


Az itt egybegyűlt antivaxerektől, covid tagadóktól csak 1, egyetlen egy darab tanulmányt kérnék, de azt sírva, térden állva, amit valamelyik ilyen nagy szakértő írt, és bizonyítja az igazát! Előre szólok: nem fogtok ilyet találni, pont azért, mert ezek nem valódi szakemberek. Csak facebook, twitter, mdg youtube videók vannak.

2023. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/143 anonim ***** válasza:
75%
Nem 5% a mortalitas hanem 0.05% azaz minden 2000. covidos hal bele. Ez a kozepertek, 65 ev felett magasabb, 1%
2023. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/143 anonim ***** válasza:
19%
A mortalitást mindig kezelés NÉLKÜL értik, úgy pedig 5%
2023. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/143 anonim ***** válasza:
20%

"a covid miatt több, mint 40 ezer ember meghalt Magyarországon."

Nem igaz. Maga Müller Cecília is elismerte, hogy mindenkit covid-halottnak könyvelnek el, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget és meghalt. Tehát akkor is, ha a halálakor már nem is volt covidos.


"Akkor tisztázzuk: nincsenek igazi tudósok, akik bagatellizálják a covidot."

Ebben egyetértünk. Mivel egy egyszerű nátháról van szó, nincs hova bagatellizálni.

2023. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
72%

65


Akkor biztos csak merő véletlen, hogy a II. Világháború óta 2021-ben haltak meg a legtöbben Magyarországon. Ráadásul a legtöbb haláleset akkor történt, amikor még csak elvétve kaptak oltást az emberek, tehat az antivaxerek erre sem foghatják. Erre mi a válasz? Amikor ezt leírom, az összes laposföldes hülye elbújik, hátha most kapok erre választ.


Egyszerű nátha...mutass már olyan náthát, amitől tele van a László kórház infektológia....

2023. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
14%

65


Továbbá, mutass már olyan náthát, ami kétoldali tüdőgyulladást okoz. Érdekes, eddig a nagyon ritka volt ez a fajta elváltozás, most hogy bejött a nemlétező covid, hirtelen több ezer ilyen diagnózis készült (igen, tudom, a gyíkemberek lefizették a radiológusokat).

2023. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
14%

63


1% körül van jelenleg a letalitás, de itt erősen torzít az átoltottság, továbbá az a tény, hogy az utolsó elterjedt mutációk már nem voltak olyan veszélyesek. A legrosszabb időszakban azért igencsak 3-5% körül mozgott ez a szám, szerencsére pont akkor még nem terjedt annyira gyorsan (és akkor most az antivaxerek sem ugatnának, hogy "ők mán pedig nem ismernek senkit, aki belehalt vóna").

2023. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/143 anonim ***** válasza:
69%

#66 Nem írtam, hogy senki nem halt meg covidban, csak azt, hogy nem ennyien. Szóval a kettő nem zárja ki egymást. Azt viszont már korábban kifejtettem, hogy miért haltak meg benne emberek, olvasd vissza!

Más náthák is okozhatnak tüdőgyulladást. Sajnálom, hogy eddig nem tudtad.

2023. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/143 Barbell Deadlift ***** válasza:
48%

De a gyengébb képességű foteltudósok kedvéért itt a statisztika: [link]

A covid 2 évében 35 ezerrel több ember halt meg, mint amennyinek átlagosan kellett volna az előző évek alapján. Micsoda véletlen, hogy pont 40 ezer körül van a covid áldozatok száma...tudom, tudom, mindenki hazudik, mindenki le van fizetve, csak az az igaz, amit a youtube videóban mond valamelyik fehérköpenyes vírustagadó.

2023. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!