Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rutin műtét előtt megváltozott...

Rutin műtét előtt megváltozott tudatállapot, ami színes álmokban folytatódott az altatószer beadása után, más is élt át hasonlót?

Figyelt kérdés
Általános altatásos kisebb beavatkozáson estem át a napokban. Már akkor éreztem a furcsa hangulatot, mielőtt beadták volna az altatószert. Valószerűtlenné váltak a dolgok, mintha víz alatt lettem volna, és fura derengés vont körül mindent, főleg az embereket. Az altatószer beadása után ugyanez folytatódott, csak mellé még színes víziókat is láttam, sárga fények áradtak a falakból, mindenféle jóindulatú lény jelenlétét éreztem és szeretetteliséget. Ez már nyilván az altatószer hatása volt, de akkor is érdekes. Más is trippelt hasonlót műtét előtt és alatt? Hasonló ez a halál közeli élményekhez, vagy az egészen más?

2023. jún. 12. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, visszaszamoltam 10-tol, elsotetult a világ utána felebredtem már az ágyban. Semmit se álmodtam műtét alatt és nen is emlékeztem semmire
2023. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy színes álom? Én amúgy is látok színeket az álmaimban, vagyis ugyanúgy színes mint ahogy ébren látom a színeket.

És igen szoktak álmodni mások is altatásban.

2023. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagy, fekete falu termekben lebegtem, ahova narancs es napsutes színű feny jott minden iranybol ilyen nagy boltives ablakokon at. Illetve kekkel tort feher szinu fátyolfelhok szuremlettek be kintről. Az egesz nagyon kellemes volt erzelmi tolteset tekintve is. A normal álmokat egyebkent én is szinesben, gyakran nagyon latvanyosan látom.
2023. jún. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!