Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne e orvoshoz...

Érdemes lenne e orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Szombaton a lágyékomnál közvetlen combhajlatban bugyivonalnál találtam egy kis apró kullancsot(vidéken voltam nagyszülőknél,nagy mezőgazdasági vállalatuk van sok állat birka-malacok.

Valahol a bálák-traktorok között mehetett belém a kullancs,ami furcsa hogy vastag nem pamut leggings volt rajtam,nem értem hogy mehetett be de nem is ez a lényeg.

Anyum kiszedte azonnal és aznap frissen mehetett belém kb.1-2 órát volt bennem szóval nem töltött sok időt "bennem"viszont az elmúlt 3 napban viszket a helye és kis apró vörös csípés jelzi a helyét.

Olyan mint egy nagyon viszkető szúnyog csípés amit nagyon meg akar az ember vakarni.Igazából kis vörös apró csípés kis pici duzzanat tulajdonképpen ami viszket.

Szóval csak kisebb irritáció.

Volt már kullancscsípésem csak gyermekkoromban.Szóval nem emlékszem milyen volt akkor utána a "helye".


2023. jún. 13. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kör alakú sávok lesznek körülötte, akkor fordulj orvoshoz!
2023. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt nem lesz bajod. De figyelgesd azért és, ha kokárda szerű kiütés jelenik meg akkor orvoshoz menj el.
2023. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők írták, nekem a doki anno azt mondta, 2 hét múlva ha nincs kokárda folt, akkor okés.
2023. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!