Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikum és cataflam nem...

Antibiotikum és cataflam nem teszi tönkre a májat?

Figyelt kérdés

Cataflam és Aksolin 875mg

Foggyökér gyulladás, plusz gyökérkezelés miatt kaptam ezeket.

Úgy tudom egyik sem az egészségről híres. 1 hétig kell szednem őket 2x1-et.

Ez idő alatt mennyire károsít? Még szednék mellé probiotikumot is, de gondolom az a beleken kívül mást nem véd.



2023. jún. 14. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Egy hét alatt semmi számottevő károsodást nem fog okozni. Vagy úgy gondolod, hogy az orvosod szándékosan mérget írt fel neked?
2023. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Valaszhatsz: a hipochondriadra hallgatsz es megdoglesz a fajdalomtol meg a fertozestol, vagy egy hetet kibirsz gyogyszerekkel es nem kattogsz azon hogy jajjajjajj a majaddal most mi lesz (amugy semmi). Melyik legyen?


Az antibiotikum attol ved meg hogy a szadban elo tucatnyi bakteriumtorzs ne fertozze szanaszet a nyilt seben keresztul a szervezetedet, a Cataflam meg arra van, hogy ne kelljen 2 napig a szobadban fel-ala rohangalnod fajdalmadban. Utobbit nyilvan csak addig kell szedni amig faj, az antibiotikumot viszont vegig.

2023. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ha ennyire gyenge lenne az emberi szervezet rég kipusztultunk voln
2023. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen való igaz túlgondoltam, csak annyi helyen látni hogy ez meg az a gyógyszer tönkreteszi a májat.
2023. jún. 14. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezert nem kell a noi magazinok 'eletmod' meg 'egeszseg' rovatait olvasni, mert a vegen a levegoveteltol is rettegni fogsz.
2023. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szedni májvédő kapszulát is, ha aggódsz.
2023. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi idő alatt nem. Az hosszútávra vonatkozik, pl ha egy hónapig szednéd. Én szedtem egy hónapig folyamatosan, és nem volt jók az értékeim utána. De egy hét, az semmi.
2023. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3as régen volt olyan hogy meghaltak egy gyulladt fog miatt mert elfertőződött. Ha szerencseje volt akkor a kocsmába kibirták húzni ha nem akkor szépen beletörték a fogat.
2023. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!