Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni újra...

Elszeretnék kezdeni újra edzeni. Megfelelő lehet egyenlőre? Hogyan tudnék ennyivel több izomcsoportot megdolgoztatni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kiépíteni magamnak egy kisebb helyet ahol tudnék edzeni, még régebben jártam egy keveset terembe de jelenleg pénzügyileg ezt nem tudom havonta finanszírozni így rokonom nem használt felszerelésével szeretnék újra elkezdeni edzeni, ami 2 fekvenyomó rúd ( azért kettő hogy több gyakorlatot tudjak végezni és ne kelljen pakolgatni a súlyokat) 80 kg össz súllyal, egy fekpad és 2 két kézi súlyzó amelyre 50 kilót lehet maxra pakolni. Tervezek majd idővel csigás gépet is elhozni rokonomtól de a szállítást most nem tudom megoldani. Milyen izomcsoportra hogy tudnék dolgozni ennyivel például hát, láb, mell? Vékony alkat vagyok cél a tömegelés, kajára nagyon próbálok figyelni, mellé fehérjét és kreatint is vettem.


19/f



2023. jún. 17. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez eddig nagyon jò, - fekvôtàmasz és kerékpàrozàst is iktassàl be az edzésedbe. Kitartàst és jò edzést kivànok!
2023. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még egy húzódzkodórudat/-állványt és egy tolódzkodót szerezz be, és akkor tökéletesen meg tudsz dolgoztatni minden izmot.
2023. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!