Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ötlet egy nap kétszer...

Jó ötlet egy nap kétszer megdolgoztatni ugyan azt az izomcsoportot?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy nem, de ez egy picit komplikáltabb: elmentem nemrég edzeni, de valahogy az energiaszintem, vagy csupán a szürke időjárás miatt, de teljesen úgy érzem, az egésznek se értelme, se haszna nem volt. Ezért gondoltam arra, hogy este újra nekilátok. Ezt még csupán annyi tetőzi, hogy 0 regenerálódás lesz, mert éjszakára megyek dolgozni...
2014. nov. 17. 15:15
 1/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Nem hinném, hogy jó ötlet.
2014. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2014. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sejtettem, hogy ez lesz a válasz :/ de ez tényleg az edzések legalja volt, és kissé idegesít. Mindegy, nem lehetek folyton 100%-on. Majd legközelebb
2014. nov. 17. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvass utána, hogy mennyi idő kell a regenerálódáshoz, azt tartsd be. Mármint ha kifejezetten izomépítéssel foglalkozol.


Futni elmehetsz mindennap is.

2014. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legalább egy hét, megfelelő alvásidőtartammal. A kérdés azért írtam ki, mert semmi foganatját nem érzem a mai edzésnek, ezért gondoltam, hogy valószínű, semmiféle mikroszakadások nem történtek odabent. Szerettem volna tudni, mi a teendő ilyenkor. Sokmindent nem tudok még és nem akarok fejjel a falnak menni, mert nem leépíteni szeretném a testem, hanem ellenkezőleg; építeni
2014. nov. 17. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Tragédia azért nem történt. Legközelebb tedd oda maga rendesen.
2014. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Most ez az egy alkalom nem a világ vége.
2014. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!