Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elég durván leégtem, kb...

Elég durván leégtem, kb mindenhol.2. napnál tartok de nem javul. Javaslatok? (kép)

Figyelt kérdés

Strandon voltam, tipikus leégős vagyok. Vörös haj, kék szem, fehér érzékeny szeplős bőr. Az arcom, az egész hátam, a vállaim és a két felkarom égett le, folyamatosan fújom Panthenollal, érdekes módon az arcomról teljesen leszedte, de a többi helyen olyan mintha tűvel szurkodnának. A vállam ráadásul ultra szeplős, így még a bőrráktól is fosok. 2 napja nem alszok, nincs valami életmentő ötletetek?


Vállam: [link]



2018. aug. 23. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Utólag nincs :-( Csak az, hogy évente menj anyajegy-szűrésre (támogatja a tb amúgy, csak sokan nem tudják). Én mindig délután 2-3 után megyek a strandra, épp azért, hogy ne égjek meg (és még akkor is használok naptejet).
2018. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így jártam egy hete.Ezzel kentem:

[link]

Hűtőbe tettem,jól esett hidegen.

Meg fújtam rá aloe first sprayt is,de nem csinált semmit.Fájt nekem is nagyon.A második vagy harmadik nap kentünk rá sudocremet is,jó volt rá!Pár napig még rossz lesz,aztán lehámlik majd sajna.(Ahol olyan,mintha tűvel szurkálnának,az hámlik le majd.)

Tipp:a panthenol spray is mehet a hűtőbe!

2018. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!