Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszoktam szerintetek?

Azthiszed kérdése:

Leszoktam szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb.3 éve vagyok/voltam orrcsepp/spray függő. Mostanra csak tenger sós vizet hasznalok. Napkozben neha dugul be de mar nem gyakran,és ilyenkor nem is teszek. Viszont este mindig bedugul. Érdekes viszont hogy mindig csak egy orrlyukam dugul be.(Változó) ami meg durva h mar megszoktam az erzest h bevan dugulva ezrt van h csak kesobb tunik fel. Ha ebbol kilehet kovetkeztetni,szerintetek leszoktam e

2023. jún. 23. 23:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek leszoktam az orrsprayrol?
2023. jún. 23. 23:45
 2/4 anonim ***** válasza:
mar egy eve en sem hasznalok de meg folyton dugul be, bar mar nem olyan mintha cementet ontottek volna bele. mert regen olyan volt. semmi levego nem jott...oszinten szolva nem tudom mi szamit ilyen esetben leszokasnak de nekem egyre elviselhetobb lesz ugy veszem eszre.
2023. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 as koszonom a valaszt!
2023. júl. 7. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2023. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!