Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzéstelenítő spray és vérvétel?

Érzéstelenítő spray és vérvétel?

Figyelt kérdés

A következő a problémám; a belem is kifordul, már csak a vérvétel gondokalára is. Tudom, nem kéne ezen problémázni, vannak sokkal nagyobb gondok is – ezt is megkaptam jó párszor, köszönöm, értem –, viszont jelenleg ez a problémám, ez foglalkoztat.

A rosszullét kerülget, ha erre gondolok, és alternatív megoldásként merült fel bennem az érzéstelenítő spray gondolata, mert ugye ez elméletben nagyon jól hangzik :,))


A kérdés az, hogy ti használtatok-e már ilyet – érzéstelenítő spray –, bevált-e.

Esetleg mérsékelné kicsit a "fájdalmat"? (Bár tudom, hogy nem hattttalmas nagy fájdalom, de én azt a kicsit se fogom tudni elvilseni az összes közre játszó dologgal egyben.)


Mivel a tizennégy éves lányoknak kötelezővé tették a vashiány vizsgálatot, mindenképp muszáj mennem, és már a gondolattól is hisztizhetnékem van :DD


Köszönöm az összes hasznos választ!



2023. jún. 24. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem attól vagy rosszul, mert érzel egy darázscsipesnyi szúrást, hanem attól, hogy vérvétel közben leesik a vernyomasod és emiatt hajlamosak sokan elajulni.


Nem fog fájni, ha van lehetőséged kérd meg hogy fekve vegyek, sokkal jobban fogod érezni magad, komfortosabb is, utána pár percig pihensz és mehetsz is dolgodra

2023. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek, bár nincs ilyen problémám. Nem kell emiatt szarul érezni magad. Múltkor voltam egy magán vérvételi helyen, el sem tudom mondani, hogy milyen kellemes és nyugodt környezet volt és amikor bementem a szobába, két kedvesen mosolygó nővérke fogadott és egy fogorvosi székhez hasonló nagyon kényelmes székben vettek vért (félig feküdtem) és szó szerint mondom, hogy semmit nem éreztem. Szóval ha gondolod és mehetsz akárhova és budapesti vagy, meg tudom mondani, hogy ez hol volt.
2023. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sassszem ***** válasza:
Kedves 2-es mit adtak, hogy ne fájjon a vérvétel?
2023. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sssaszem ***** válasza:
Emla krém érzéstelenítőt próbáld ki.
2023. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!