Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyiért érdemes venni...

Mennyiért érdemes venni minimum jó minőségű borbély borotvát?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A borotvafórum apróhirdetős szekciójában 15-20eFt körül már szuper kések vannak.

Az Extrametálnál kapsz újonnan is, egy jó minőségű Dovo 50eFt környéke. A 8-10eFt környéki noname kínaiak elég gyatrák.

2023. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azaz 20 rugó.

Oké.

2023. jún. 26. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, pár éve még 14 ezer körül volt. A feelingje hasonló mint a klasszikus borbély borotvának, csak könnyebb és cserélhető pengés. A pengék itt hosszúak, de elárulom neked, ha veszel olcsó borotvapengét és széltében kettétöröd, ugyanúgy bele lehet őket rakni, van egy ilyen betét hozzá. Csak ott két félből jön ki egy egész. Ha jól emlékszem a tejszínű, átlátszó betét az. Abszolút kézre áll, helyes kis cucc. Viszont ha nem tanulod meg használni, hamarabb bevágod magad mint a normál T alakúval.


[link]

2023. jún. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rajta is van a képen, van világos és sötét betét. A világosba kell belerakni egy hosszú, vagy egy félbetört hagyományos pengét (mindkét oldalát).
2023. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem sima fix pengés kéne.

Mivel lehet élezni,ha kell?

2023. jún. 29. 06:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon szénacélból van olyan,ami nem cserélhetős pengés,hanem fix penge.

Megéri?

Én fizetek 20 ezret 10 helyett simán.

Itt inkább a nyél drága.

2023. jún. 29. 06:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Fenőszíjjal, de az olyan mint a klasszikus bőröveknek a belső fele.

De lehet fát is kapni, amin ugyanez az anyag van. Néha szoktak olajat is rakni rá, úgy kell kenni mintha kenyeret kennél, tehát nem az él felé, hanem a gerinc felé húzni. Távolodva az éltől.

2023. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fenőbőr az anyag, úgy tudom tehenektől származik.
2023. jún. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!