Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy evészavarra gyanako...

Lehet hogy evészavarra gyanakodnak?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy csupán torokfájással mentem orvoshoz. Bevallom elég vékony vagyok, de nem teszek ennek érdekében semmit, és rendesen is eszek. Viszont amikor az orvos meghallgatta a légzésem ugye ahhoz fel kell húzni a pólómat. Miután a vizsgálat megtörtént a doki asszisztense elém tolt egy mérleget hogy álljak rá. Utánna a testmagasságom mérte le. Nem vagyok hülye, tudom hogy nem a torokfájásom miatt mértek meg. A kérdésem az lenne hogy mit gondoltok, valami evészavar gyanúja lehetett, vagy valami más? Illetve, mit tehetek annak ellenében hogy ezt gyanítsák? Minden választ köszönök!

2023. jún. 26. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Egyél többet és ne hánytasd magad.
2023. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó más betegség miatt lehet valaki vékony. Azt nézték meg, hogy a vékonyságod egészséges keretek között van e. Mert ha nem, akkor érdemes kivizsgálni, hogy miért, mivel bármilyen súlyos, kezelésre szoruló betegség lehet, ami fogyást okoz. Nem gyanakodtak semmi konkrét dologra.
2023. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!