Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet Reflux?

Szerintetek ez lehet Reflux?

Figyelt kérdés
Sziasztok mostanában észre vettem magamon mintha Refluxos lennék sok a savam a hasam megvan keményedve a mellem alatt egy picivel szénsavastól meg a kajátol sokszor rosszul vagyok főleg ha fekszek pecsételo vérzésem is van neten is olvasgattam anyukám is azt mondta ez gyulladástól is lehet tegnap savlekötőt is kelett bevennem mert már nem birtam kiskorom óta sok savam volt de nem tualdonitotam neki nagy jelentőséget elősször arra gyanakodtunk hogy terhes vagyok 2 terhességi tesztet is csináltam eggyiket reggel másikat délután mind a kettő negatív lett jövőhéten megyek orvoshoz de addig valami hogy mit csinálhatnák?

2023. júl. 1. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvostól mikor kérdezted meg mik okozhatják ezeket a tüneteket? Ez legyen most az első utad. Ha úgy érzed, sok a savad, reggel felkeléskor igyál meg egy kiskanálnyi hideg vízben oldott szódabikarbónát. Lehet étkezésit venni 1 kg-os kiszerelésben is, de az abc-ben csak kicsi csomagolásban van, és úgy jóval drágább. Ha terhes leszel a reflux tünetei erősen fel fognak erősödni, így most hamar tisztázd az okokat, tehát irány az orvos.!
2023. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek orvoshoz
2023. júl. 2. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!