Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázás után derékfájdalom?

Felfázás után derékfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok


hétfőn éreztem az első tüneteket, fájt amikor pisiltem stb, egyértelmű volt hogy felfázásról volt szó. Szerda este kaptam antibiotikumot amit azóta szedek, már nem fàj/csíp pisiléskor, alhasi fájdalmam sincs de a derekam még mindig fáj kicsit esténként (napközben érdekes mód nem).

Nyilván végigszedem az antibiotikumot, az orvos 7 napig ajánlotta hogy szedjem. De az normális ha még mindig fáj a derekam? Olvastam hogy lehúzódhat a vesére a felfázás de arra is antibiotikumos kezelès kell tudtommal tehát ennek hatnia kell majd elvileg ugye? Vagy vissza kene mennem az orvoshoz hogy nem használ és fel tud írni másikat?


Más problémám már nincs is csak a derékfájás.


Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!



2023. júl. 1. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hatnia kell az antibiotikumnak. Ha végig szedted a gyògyszert és tovàbbra is fàj a derekad, akkor menjél vissza az orvoshoz feltétlenûl.
2023. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz.
2023. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!