Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérő "derékfájdalom"?

Visszatérő "derékfájdalom"?

Figyelt kérdés

Tegnap suliban 4.órában mikor felálltam majdnem visszaestem úgy megfájdult a vesém tájékán az oldalam.Ilyen már nem először volt , hónapokkal ezelőtt is volt ilyesmim csak a jobb oldalamon és nem volt ennyire durva(ez az első kérdésem ebben a témában amúgy , az elsőnél nem írtam mert hamar elmúlt).Akkoriban nem emlékszem rá hogy ennyire nagyon fájt volna,de emlékszem rá hogy balzsammal kenegettem mert nem volt kellemes és nem tudtam vele mit kezdeni. Na most ez visszatért csak a másik oldalamon és durvább kiadásban.A vesém tájékán (főleg hátul és oldalt) folyamatosan érzek egy megmagyarázhatatlan érzést mint amikor begyullad valamid és amíg nem érsz hozzá nem fáj de érzed hogy ott van. Na ugyanez van nálam is , viszont amikor azon az oldalamon fekszem vagy járni próbálok akkor nagyon fáj , van amikor enyhül és egyáltalán nem érzem aztán megint visszajön.Nem tudom mennyire lényeges de ugye elmeséltem anyumnak hogy mizu, mi bajom van és kérdeztem hogy mit csináljak.Mondta hogy lehet hogy felfáztam és amiatt begyulladhatott a vesém vagy valami ilyesmi (nem volt semmi előjele teljesen normálisan tudtam wczni nem volt semmi bajom) azt tanácsolta hogy menjek és fürödjek le jó meleg vízben és takarózzak be melegen. Fürdés közben (éppen zenét akartam kapcsolni a kádban ezért a kezem még csak vizes sem volt) eszméletlenül elkezdett égni a kezem és ilyen pici foltokban bevörösödött mind a két kezem. Ma már nem látszik de akkor nagyon fájt mikor előjöttek és nagyon láthatóak voltak.

Szóval ha nem javul a dolog elmegyek kedden az orvoshoz (holnap és hétfőn nem tudok,hétvége szintén kiesik).Valakinek esetleg hasonló tapasztalata volt??

17/l



2019. ápr. 4. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj ortopédiára, ott kivizsgálnak, azután egy jóóó csontkovács.
2019. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csontkovács legyen az utolsó, amire ilyennél gondolsz. Mondd el a háziorvosnak az összes tünetedet, és addig ne nyugodjál, amíg választ nem kapsz rájuk, mert ez egy összetett problémának látszik, amit nem a GYIK népe fog diagnosztizálni. Ha javul a dolog, akkor is menj el az orvoshoz, mert csak egy tünet múlt el, nem a kiváltó ok.
2019. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van , mindenkepp el fogok menni. Nem hagyna nyugton a teny hogy meg csak nem is tudom mitől van . Meg inkább feljek mintsem hogy megijedjek :D koszonom a válaszokat
2019. ápr. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!