Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb/legkínosab...

Mi volt a legcikibb/legkínosabb dolog ami a túlsúlyod, kövérséged miatt történt?

Figyelt kérdés

Tegnap szétszakadt a seggemen a nadrág egy kerti partin mikor leguggoltam. Soha nem volt ilyen velem és ez most elgondolkoztatott, pedig eddig nem igazán zavart a súlyom.

Ha volt ilyen vagy ehhez hasonló az segített realizálni a problémát és esetleg elhatároztad hogy lefogysz vagy továbbra se foglalkoztál a súlyoddal?


26F 109 kg



2023. júl. 3. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon ciki dolog nem volt, esetleg olyan, hogy karosszékbe nem fértem el.


Ettől függetlenül fogyok, de valami miatt mindig visszaesek. Így az utóbbi 10 évben 107-160 kg között minden volt a palettán.

2023. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az ünneplő nadrág szakadt szét a valagamon általánosban
2023. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem voltam kövér. Csak hátránya van.
2023. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem velem már minden megtörtént ami lehetett. Tört össze alattam kerti szék, repedt szét ing-nadrág. Beszorultam a mekiben az asztal és a rögzített pad közé. De sose az ilyen helyzetek után kezdtem fogyózni, vagy visszavenni a kajálásból. Az elmúlt évek alatt már két alkalommal is mutatott a mérleg 140+ kilót, na az hozta meg kedvem a változtatáshoz. Ilyen 120 körül jól éreztem magam teljesen, alapvetően is nagydarab voltam, de az izomzatom miatt, hobbi súlyemelő vagyok szóval erőnlét van, csak nem mindegy hogy 20 vagy 30-40 kg felesleg társul hozzá. Most diétázom, 128 kg vagyok és még egy 10 kilót jó lenne leadni. Ha nem zavar a súlyod nem kell lefogyni, de tapasztalat hogy egyre könnyebben hízik az ember minél kövérebb! Ha tartod ezt már az is jó lehet, a ruhákat meg cserélni kell sajnos
2023. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

4.

Milyen erőnlét? A 3.-ra nem bírnál futva fellépcsőzni 128 kilóval.

2023. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Simán van hogy a szín izom ember 110 kiló. A testépítők gyakran megvannak annyik. Nyilván nem sprintben lesz legjobb az ilyen.
2023. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy az előző válaszoló is írja. 100 kiló alatt durván szálkás lennék, ha lefogyok 115-118 kilóra akkor normál tartományba kerül a testzsírom. Az erőnlétem a heti 5-6 súlyemelésből ered, amit mostmár lassan 13 éve folytatok, egy hosszabb kihagyással, amikor balesetem volt és műteni kellett (akkor kezdtem el hízni). Lehet nem sprintelve de ha gondolod a harmadikra felcipellek téged is :)


4-es voltam

2023. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az történt hogy elmentünk egy svédasztalos étterembe (csajos buli volt) és nagyon sokat szedtem magamnak nagyon sokat ettem és szűk farmer volt rajtam és elopattant a gombja kaja közben és nagyon kínos volt ki menni a vécére logó hassal rajtam rőhögöt az étterem
2023. aug. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!