Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki oltasellenes, az miert...

Aki oltasellenes, az miert az? Vallasi okok stb?

Figyelt kérdés
Ítelkezes nelkul erdekelne, hogy ki miert az
2023. júl. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Minden esetben tudatlanság áll a háttérben, illetve az attól való félelem, hogy amit korábban hitt évekig vagy évtizedekig, az valójában nem igaz. Helyette inkább marad a buborékban és a hitének alátámasztására csőre töltve van mindig 1-2 erősen véleményes cikk, ami igazából arról szól, hogy 1 millió esetből volt 1, ami tragédiával végződött, tehát az a konklúzió, hogy akkor ártalmas. Ezeket az eseteket ragadják ki, ezek keringenek évekig a neten és marad az ő látóterükben, mert ez igazodik a világról alkotott képükhöz.


Általában ez kiegészül azzal, hogy a WHO egy bűnszervezet és szándékosan tolják a gyógyszerlobbit és az egész csak a pénzről szól. (Hozzáteszem, kétségtelen, hogy a gyógyszeripari cégek sem szívjóságból működnek, de legalább szigorú engedélyek és ellenőrzések előzik meg a termék piacra kerülését.)

Nagyon egyszerű gondolatok, egyszerű következtetésekkel, tehát könnyen tudnak vele azonosulni. Mivel ennek is van közössége, "fóruma", helye az interneten, így sokan azt gondolják, hogy akkor biztosan igaz, hisz "ennyi ember nem tévedhet" elven gondolkodnak, így nem is kérdőjelezik meg annak alapjait, könnyebben csatlakoznak.

2023. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell az immunrenszerem legyengiteni.

Ez mind máig engem igazolt.Még csak náthás sem voltam.

2023. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok oltásellenes alapvetően.

De a covid oltást nem adattam be. Már kezdett forró lenni a talaj a lában alatt a munkahelyemen, de végül csak kibekkeltem. A covidnál a kutyafuttában kifejlesztett, megfelelően le nem tesztelt anyag taszított: egyszerűen nem bíztam benne. Így voltunk annak idején 10 éve a hpv oltással is. Viszonylag új volt, ezért nem kértük a suliban.

A többi gyerekkori oltás megvan.

2023. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok oltásellenes,csak kovid oltás ellenes és,hogy miért? Mert beadattam 3 at és tapasztalom a mellékhatásait.
2023. júl. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.

Ne TE akard mar megmondani h MAS miert oltasellenes! Az oltasellenesektol kerdeztem!

Ilyen alapon ha ferfi vagy, menj mar oda a terhes noknek feltett kerdesekre valaszolgatni, jo? Vagy ha no, akkor menj a prosztata bantalmakkal kapcsolatos kerdesekben okoskodni. Szia.

2023. júl. 6. 06:37
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
47%

2.

Érdekes felfogás, de akik nincsenek már közöttünk, akik kínok között haltak meg, már nem írják ide a véleményüket.

Kóbor Jánost megkérdeznéd: "szép életem volt, csak két nagy hibát követtem el, egyik volt a devizahitel felvétele, amibe szinte tönkrementünk. Csak azt még túléltem".

2023. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan vegyetek fel az en oltasaimat is!
2023. júl. 22. 17:00
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

7.

Ez egy értelmetlen ostoba beírás. Én is felvettem a sajátom, nem kérek a tiédből.

De te mire vágsz fel, kockáztattál, megúsztad.

Semmi alapod másokat hülyének nézni, meg ugyebár az 5. számú agresszív beugatás is téged minősít, meg az oltásellenes hülyéket.

2023. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!