Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni a vérvételi...

Hol lehet megnézni a vérvételi lelet eredményét?

Figyelt kérdés

Elvileg az EESZT oldalán kell belépni a TAJ számmal (előtt ügyfélkapun), ez meg is történt.

Az Ellátások menüpont alatt kerestem a tegnapelőtti vérvétel eredményét az "Egészségügyi és betegdokumentumok"-nál.

Nincs itt, akárhogy keresem.

Nem itt kell keresni? Hol van akkor?


2023. júl. 6. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Sehol.
2023. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A betegnaplónál vagy minél, ahol látszik, hogy megjelentel a vizsgálaton, ott is van elvileg ilyen, hogy tartozik-e hozzá dokumentum, ott nézd meg.
2023. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet, még nincs kész. Mikor kell menned miatta az orvoshoz?

Nekem a véralvadás miatti véreredményem általában 2 óra után fent szokott lenni. Múlt héten csak este 8 után volt fent, holott a vizsgálat elvégzése időpontja du fél 3 volt.

2023. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig az egészségügyi dokumentumokhoz szokták rakni (de ahogy előttem írták, az eseménykatalógusnál is fent szokott lenni). A keresőnél a kezdődátum és a végdátum jól van beállítva? Amúgy ha nincs fent ténylegesen, akkor lehet hogy megcsúsztak és nincs még meg az eredmény. Nálunk is a vérvétel eredménye általában még aznap felszokott kerülni, de csúszás mindig előfordulhat.
2023. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg jó helyen kerested.
2023. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy nem mutatta az oldalon még a régebbi vizsgálatok eredményeit sem, utána megnéztem pár óra múlva és már ott voltak. Lehet, hogy valamikor az oldal sem tökéletes.
2023. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ott kellene lennie, de csak akkor, ha van külön dokumentum is csatolva. Az ellátások, megjelenéseknél kellene megnézni, hogy egyáltalán az fel lett-e rögzítve. Ha ott EHR dokumentum is van hozzá, akkor a betegdokumentumoknál is meg kell jelennie. Lehet még nem készült el, nem? Mikori, milyen vizsgálat ez pontosan?
2023. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a vizsgálat megtörténte rögzítve volt, de a letölthető dok. csak később került mellé.
2023. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha az EESZT nem működik rendesen. Meg kell kérni a labort, tegye fel megint a leletet.
2023. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!