Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok. Teljesen mind egy hogy mikor kell felkelnem bármi van bármilyen idö/évszak. Egyszerűen hajnal 1-2-3 előtt nem vagyok álmos. Ha reggel 5-kor kell felkelnem 3 héten keresztül simán fel vagyok hajnal 1-2-ig vagy a feketeséget vagy a telefont bámulva. Illetve simán átalszok egy fél napot is majdnem. Aztán jön egy random pont amikor hirtelen elkezd "nehezedni a szemem" és álmos leszek. Na ott 10 perc alatt elalszok. De ez nem jó hogy hajnalokig kell várnom arra hogy végre álmos legyek. Próbaltam hogy hátha a telefon a ludas de nem. Próbálok hamarabb aludni nem megy nem leszek álmos. A munkám relative stresszes de irodai. Van valami vitamin/természetes megoldás ami nappal pörget este meg álmosít? C és D vitamint szedek jelenleg. Nem igazán gondolnám hogy orvosi probléma lenne nem érzem ezt komolynak.

2023. júl. 7. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Melatonin segithet.


Kek feny szurot be kell kapcsolni telon.

2023. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én frusztrált vagyok amiért kevés a szex.

Nem tudom nálad ez hogy áll de én nem tudok jól aludni ha nincs szex.

Hiába kiverem egy idő után már kevés...

2023. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A melegtől nem tudsz aludni. Velem is ugyanez van.
2023. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!