Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hét alatt vissza híztam...

Egy hét alatt vissza híztam amit nagy nehezen leadtam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagymamámnál voltam egy hetet s annyi mindent csinált meg kínálgatott,hogy nagyon sokat ettem (annyit amenyit alapjáraton nem szoktam) s az edzést is elhanyagoltam.

Most ott tartok, hogy a nagy nehezen elért lapos vékonynak mondható hasamból csináltam egy nagy gömböt. Borzalmasan érzem magam...


Tudnátok adni tippeket,hogy,hogy adhatnám le viszonylag gyorsan?


17L


(Kérlek titeket ne oktasatok ki hogy nem kellet volna s hogy lehettem volna okosabb is. Sajnos én is tudom, hogy hibáztam s igyekszem legközelebb okosabb lenni, de utólag csak annyit tudok tenni, hogy megpróbálom leadni amit felszedtem)


2023. júl. 9. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét alatt te érdemileg híztál max 1 kilót.

Azért érzed nagyobbnak a hasad mert rengeteget ettél, amihez hozzájárult sok szénhidrát is. Nem, nem hízlal a szénhidrát, csak pár napig megtartja a vizet a szervezetedben, ezért tűnsz most ,,nagyobbnak"

Ugyanúgy egyél ahogy eddig, és elfog tűnni, nehogy elkezdj valami idióta netről szedett fogyókúrát.

2023. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh akkor megnyugodtam.


Köszönöm a választ!

2023. júl. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!