Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit kellene...

Ilyen helyzetben mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Elnézést ha rossz kategória.

Péntek este ettem normálisan utoljára (kínai, rágcsi, szenvics, stb.).

Szombaton egész nap nem ettem egy árva falatot se, mert sok dolgom volt. Aztán mikor hazaértem délután úgy döntöttem leülök iszogatni. Elég sokat ittam, kevertem is házit, whiskey-t.

Szóval szombaton semmit sem ettem, csak berúgtam.

Vasárnap délig szintén nem ettem semmit mert nagyon másnapos voltam, délután kezdtem volna enni de alig ment le 1-2 falat a torkomon.

Nagyon nagyon éhes voltam, a hasam zúgolódott folyamatosan és mégsem bírtam enni semmit.

Aztán estére sikerült 2 szendvicset meg egy pizza szeletet megenni.

Ma felkeltem és megint nem bírok enni, pedig az éhségtől már hányingerem van és a hasam is fáj. Nagy nehezen ettem egy szenvicset és egy pohár tejet.

De ülni nem bírok, kemény a hasam.

Mit tudnék tenni? Hova fordulhatnék ezzel?


2023. júl. 17. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Elolvastad amit leírtál? Kérlek ne sértődj meg, de leírom, mivel kell a digesztív rendszerednek megküzdenie: zsírt zabálsz össze-vissza majd keményen alkoholizálsz mellé, döglesz, majd megint zsírt zabálsz és csodálkozol, hogy ,,zúgolódik" a gyomrod, kemény a hasad és fel vagy puffadva, miközben ,,nem bírsz enni", de azért szendvicset eszegetsz. Szerinted ez normális étkezési viselkedés? A nem tudok enni kategóriának azt nevezzük, amikor valaki napokig csak folyadékot tud fogyasztani- abból is keveset. A keveset ettem/szinte alig eszek kategória amikor valaki egész nap egy almát és max 1 szelet kenyeret eszik.. Te mindegyiktől rendkívül távol állsz, lötyög benned az össze-vissza zabált kaja és gondolom kevés mozgás mellett nem sikerült alaposan elmenned a mosdóba sem. Igyál kv-t, mozogj, és végszükség esetén vegyél be iberogastot vagy dulcolaxot, hogy kipucoljon- aztán tartsál detox napokat, és változtass az étkezési szokásaidon, különben hosszútávon meg fogod szívni és nem csak ,,felpuffad"a gyomrod, hanem kialakul valamilyen metabolikus érzékenységed is (pl.IBS) amitől majd egész életedben szenvedhetsz.
2023. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy még életben vagy :D Összevissza piálsz, zabálsz, stb. Ennek a gyomrod hosszú távon nem örül majd.
2023. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!