Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozható meg,...

Hogyan akadályozható meg, hogy újra benőjön a körmöm?

Figyelt kérdés
Kb 10 évvel ezelőtt kezdődött, hogy évi egyszer-kétszer benő a bal lábamon a köröm. Eddig ezt mindig ki tudtam vágni, és hónapokig nem volt semmi probléma. Év elején is benőtt, viszont sokkal nagyobb fájdalommal járt, mint eddig. Kivágtam, de csak rosszabb lett. Begyulladt, iszonyatosan fájt. Idővel lement róla a gyulladás, és megnőtt annyira, hogy szépen ki tudtam vágni. Most semmi fajdalmam nincs, viszont eléggé felvágtam, és félek, hogy megint be fog nőni. Tudok valamit tenni ellene?

2023. júl. 17. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Keressél egy Gyògypedikûrôst, aki rendbe teszi a körmeidet!
2023. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lézeres kezelés végleges megoldást ad. érdemes elmenni megcsináltatni, soha többé nem volt problémám
2023. júl. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig egyenesre kell vágni, kicsit hosszabbra hagyni,hogy a csücske ne érjen bele a bőrbe.
2023. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!