Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek be az ügyeletre vagy...

Menjek be az ügyeletre vagy mostmár nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Erős parlagfű allergiám van, ezt évek óta tudom. A keresztallergia létezéséről ma szereztem tudomást először…

Kolléganőm hozott görögdinnyét, mivel már vagy 2 éve nem ettem, be is vágtam belőle 2 nagy szeletet. :D

Ezt követően nem sokra rá azt tapasztaltam, hogy ég és viszket a szám, szemem, valamint duzzad a nyelvem és a szám.

Gyorsan bevettem 2 szem Loratadint, ezután figyelgettem magam, enyhe gombócérzés volt a torkomban, de rendesen kaptam levegőt, így azt inkább az ijedtségre fogtam. Ahogy hazaértem gondoltam rá hogy letusolok és irány a doki, de borzasztó álmosság tört rám, így bevallom őszintén elaludtam.

Nemrég ébredtem fel, jelenleg a duzzanatok lappadtak, a számon már alig látszik, inkább csak érzékeny. A nyelvem szintén. Nyelési nehezítettség nincsen.

De kicsit még mindig pánikolok. Kérdésem lenne hogy szerintetek menjek el a dokihoz szuriért biztos ami biztos, vagy elég volt a gyógyszer és mostmár rendben leszek és nem lesz baj?

A dinnyét 3 óra körül ettem kb.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 19. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az allergia nem késlekedik, amit akart, azt már megcsinálta, a gyógyszer hatott, túl vagy rajta.
2023. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az anafilaxia azonnali reakció, nem

órák múlva alakul ki…..

2023. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!