Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció előtt par nappal...

Menstruáció előtt par nappal es menstruáció utan is közvetlen éltem nemi életet. Azota gyakrabban van huvelyi enyhe nem nagy mértékben folyas egyhen barnas es kellemetlen szagu.. Ez,be agyazodast jelentene? Nem védekeztünk

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés. Doki.
2023. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen doki. Valamilyen fertőzés valószínűleg, de biztosat az orvos tud mondani.
2023. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos ? Nem lehet hogy baba ? Hiszen nem vedekeztunk baba teman volt teljes mértékben a parom tobb oldalon is olvasgattam ezek a pici barnazas enyhén gorcsolok hogy be agyazodasra utalnak
2023. júl. 23. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a büdös barna folyás nem beágyazódás, és ha még szeretnél gyereket az életben, akkor sürgősen húzz el dokihoz, hogy kikezelje a fertőzésed.
2023. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szo szoros értelemben budos.De mar egyaltalan nem erezni szagot. De tesztelek holnap es meg látjuk.
2023. júl. 23. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

"De tesztelek holnap es meg látjuk."

🤣🤣🤣

Mit látnál meg szerinted holnap egy teszten mégis, te szerencsecsomag?🤣🤦‍♀️

2023. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"En nem tudom, mia rake vagy ilyen bunko tudok enis az lenni akárki ki is vagy bazdmeg ismerosom sogornom is igy volt mégis baba ha en szerencse csomag te ki a g....volnál te szerencsétlen"


🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Drága Judit! Azt kéne felfogni, hogy még ha nem is fertőzés, hanem beágyazódás (igen, képzeld, ez egy szó) miatt lenne büdös barna folyásod, akkor is kqrva korai még tesztelned.

Akkor tesztelj, ha késik.

2023. júl. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!